Записав квартиру на дівчину, а вона мене вигнала.

Сталася зі мною в житті одна не дуже приємна історія. Напевно тому, я ще досі не маю сім’ї. Але, ця ситуація багато чому мене навчила.

З Оленою я познайомився ще в університеті. Яскрава , яка подобалася майже всі хлопцям на курсі, запала і мені в душу. Але вона не всіх підпускала до себе. Я був простий непримітний хлопець, який нормально вчився, не пив, не курив, займався спортом. Ну але як ми знаємо, дівчата чомусь люблять поганих хлопців. Скільки спроб я робив, щоб підібратися до неї ближче, а все ніяк. Вона спочатку обрала іншого, того самого поганого хлопця. Але він їй розбив серце. Ось тоді, я старався її strong>підтримати,і вона мені замітила. Вона таки погодилася піти зі мною на каву

Після тієї зустрічі у нас почався роман. Радості моїй не було меж. Найгарніша дівчина на курсі нарешті обрала мене. Знаєте скільки хлопців мені завідувало, скільки хотіли нас розлучити? Але нікому це не вдалося. Ми зустрічалися довго, я закінчив університет, влаштувався на високооплачувану роботу, купив собі машину. Олена після закінчення університету ніде не працювала, жила з батьками та за їхній рахунок, ну а решту оплачував я.

– Чому ти не знайдеш собі роботу? – одного разу спитав я. Невже тобі подобається висіти на шиї у батьків? Чи тобі не хочеться нічим займатися?
– Ну я ж планую з тобою жити, для чого мені працювати. Чоловік має забезпечувати жінку. Правильно?
– Ну та так, але я думав що тобі нудно буде постійно сидіти вдома, – відповів я. Але ти не переживай, ти ж знаєш що я задля тебе на все готовий.

Так ми й жили, бачилися постійно, гуляли. Потім я отримав підвищення і купив нову велику квартиру. Я записав її на Олену, оскільки планував зробити їй пропозицію та одружитися. Я її справді дуже любив і думав що вона також. Коли я повідомив їй, вона була дуже щаслива.

Ми разом почали робити ремонт. Разом їздили вибирати шпалери, краску, меблі. Разом купляли техніку. Це нас дуже зблизило, мені так здавалося. Спільні моменти, облаштування нашого гніздечка. Вона обирала декор, все прикрашала.

Вечорами ми складали плани на майбутнє, мріяли про сім’ю.

З часом я почав помічати вечірні дзвінки до Олени. Вона казала що то подруги телефонують. Хоча вони ніколи так пізно не дзвонили. Та я все вірив.

Потім були зустрічі до ночі, теж нібито з подругами. Одного разу вона прийшла майже під ранок, але сказала що заснула в подружки, а забути подзвонила. Я тоді не розумів, що тут щось не те. Але серце було не на місці.
Якось після важкого робочого тижня, я вирішив що пора вже зробити пропозицію Олені, і запросив її у ресторан. Я хотів, щоб все було красиво. Гарне місце, захід сонця, квіти. Олена прийшла у вечірньому платті, вся така гарна.

Ми замовили їсти, сиділи розмовляли. Почала грати повільна музика, і я став на одне коліно та запропонував їй вийти заміж. Те що я почув у відповідь просто вбило мене.

Вона засміялася і сказала що не вийде за мене, тому що любов вже пройшла. І додала що вдячна мені за квартиру, але що я там більше не живу, тому що у неї є інший. Це був ніж прямо в серце. Я просто мовчав, бо від шоку не міг говорити

Як так? У нас було стільки планів, стільки мрії. Ми ж разом робили ремонт у своїй квартирі. А тепер мене звідти виганяють. І по факту я не маю права на неї, оскільки через свою сліпу любов я віддав все їй

Вона вийшла заміж за того іншого і живе з ним у нашій квартирі.

А моє серце ще досі заживає.

Оцініть статтю
Записав квартиру на дівчину, а вона мене вигнала.