Молода сусідка гадала, що чоловік хоче її отруїtи, спекли разом кексів та вона принесла їх нам

Якось одного разу до нас в гості зайшла наша молода сусідка знизу. Їй всього двадцять років, а вже заміжня. Чоловік у неї, я чула, дуже хороша людина, талантів у нього дуже багато, один з яких – приготування їжі. Він цією справою любить займатися, цього разу він спік кекси зі згущеним молоком та родзинками, а Катя вирішила нас пригостити. Ми були не проти, поставили чайник та приступили до трапези, але ось сама дівчина чомусь їх не їла.

– Мила, а ти чому не їси? Кекси вийшли відмінні.
– У нас вдома їх ще багато, вже спробувала, – миттю відповіла Катя, далі пронизуючи нас своїм поглядом.

Мені з чоловіком зовсім було не ясно чому вона себе так веде. Катруся ще посиділа у нас, поговорили та пішла до себе. На наступний день ми зустріли її зі своїм чоловіком біля під’їзду. Вона, виходячи з машини, підбігла до нас, ніби була дуже рада нас бачити, посміхалася, а ось сам Сергій щось був не в дусі та одразу покликав її назад, щоб забрати сумки з багажника.

– Як ви себе почуваєте? Все нормально? – повертаючись назад до дверей, запитала вона у нас, – ніяких проблем зі вчора не було?
– Та ні, все добре. З чого раптом? – задумалася я, а мій чоловік вже всім своїм видом показував повне здивування таким хвилюванням.

Сергій теж був вкрай здивований такому переполоху його дружини. Поставив сумки на підлогу та став теж дивитися на неї тим же поглядом. Так як на бідну дівчину надали маленький тиск такі здивовані обличчя, Катя вирішила зізнатися, весь цей час думала, що її чоловік хоче отруїти. Озвучила навіть вельми вагому причину, а саме бізнес її батька. За договором, якщо когось із власників цим бізнесом не стане, то повне управління ним переходить до одного з них.

Вона сказала, що вже дуже давно Сергій з нею розмовляє про цей бізнес, ще й в такому тоні, як їй здалося, наче він хоче скоріше його отримати. А також нещодавно вона почула від своєї подруги новину про те, що її знайома отруїла свого чоловіка, щоб отримати величезний заміський будинок. Наслухалася, надумала сама собі всякого, ось і вирішила перевірити, чи збирається Сергій зробити те ж саме з нею. Допомогла йому спекти кекси, сама звичайно ж не їла, хоча він при ній один з’їв, й віднесла їх сусідам. Після почутого, молодий хлопець розсміявся та сказав, що все це дурниці й нічого подібного він не збирається робити. Катя заспокоїлася, вибачилася перед ним, перед нами, так ми й розійшлися потім по своїх справах.

Оцініть статтю
Молода сусідка гадала, що чоловік хоче її отруїtи, спекли разом кексів та вона принесла їх нам