Випадок, який трапився з моїм знайомим, змусив його задуматися з приводу того, щоб довіряти свою квартиру новим мешканцям, навіть на деякий час

Після того, як у мого знайомого не стало батька, він отримав у спадок від нього непогану двокімнатну квартиру. Спочатку Міша хотів там сам жити, але потім подумав про те, щоб здавати її в оренду, а сам купив собі однокімнатну. Дивись і прибуток буде, накопичить грошей та купить собі квартирку більше. Начебто справа проста, але і тут його чекали неприємності.

Житло було спочатку вже в хорошому стані, тому нічого змінювати або доробляти не довелося, Мішу й так все влаштовувало. Домовився з рієлторами з приводу квартири, виставив рекламу на неї. Перших мешканців довго чекати не довелося, ними була молода пара, які тільки закінчили навчання та потихеньку вступають у доросле життя. На початку все було добре, вони оплатили цілий тиждень, поводилися досить скромно та тихо, принаймні таким було першим враженням Михайла. Але потім він просто не міг повірити своїм вухам та тому, що за цей тиждень йому розповідала сусідка знизу. Вона скаржилася на те, що у квартирі щоночі, починаючи з другої години та до шостої ранку, грає голосно музика й великий натовп, приблизно чоловік десять, також дуже голосно поводиться. Звичайно ж він зажадав пояснень з боку молодих людей, але ті впевнено твердили, що нікого у квартиру не приводять та тихо поводяться, навіть якщо не сплять вночі.

Міші хотілося їм вірити, тому що потім перевіривши квартиру, він виявив, що все так, як було раніше, нічого не зламано, ніяких перестановок не зроблено, нічого не вкрадено, все дійсно на своїх місцях. А ось сусідка все ніяк не заспокоювалася, вона продовжувала говорити про те, що у квартирі твориться повний хаос щоночі. Тоді вже Михайло вирішив поставити приховані камери по всій квартирі та простежити за діями цієї молодої парочки. Виявилося, що дівчина з хлопцем реально влаштовують гучні вечірки та запрошують гостей, по всій видимості своїх друзів. Але що найбільше йому не сподобалося та здивувало, так це те, що деякі з них ще ті злодюжки. Одна дівчина, років двадцяти, зайшла в спальню й стала ритися в їхніх речах, потім знайшла схованку Михайла, де була захована невелика сума грошей, він потім дуже пошкодував, що поклав їх туди. Потім хлопець, якому на вигляд також, як і тій дівчині, зайшов в туалет, пробув там хвилин десять, а після вискочив звідти, тому що з бачка, який був цілим, почала литися вода. Від побаченого у чоловіка були очі по п’ять копійок.

Пізніше він звісно зажадав відшкодування збитку з цієї пари. Вони спочатку клялися, що самі зроблять ремонт та хочуть продовжити тут жити, адже їм йти нікуди, але Михайло відмовився, йому було досить того, що побачив по записах. Після такого випадку він прийняв рішення самому жити в цій квартирі.

Оцініть статтю
Випадок, який трапився з моїм знайомим, змусив його задуматися з приводу того, щоб довіряти свою квартиру новим мешканцям, навіть на деякий час