Обрала для дочки доволі унікальне ім’я, а рідня проти

Мені завжди була до душі осіння пора. Дощик, похмура погода. Чудова пора року, я вважаю. Але мова піде не про осінь, а про те, як в один з таких днів я вийшла в парк прогулятися та мимоволі почула розмову двох подруг, одна з яких була вагітна.

– Мені вже так набридли всі ці суперечки з приводу обраного мною та моїм чоловіком імені для дитини. Ніколи ще такого не було, щоб вся моя рідня була проти мого рішення, – почала жінка в положенні.
– А через що саме вони бунтують? – поцікавилася друга.
– Вони хочуть самі вибрати дитині ім’я, а мій варіант не хочуть брати до уваги. Жах якийсь!

– Що за ім’я обрали?
– Ада. Воно означає спокійний та серйозний характер.
– Це ж єврейське ім’я.

– І тобі не подобається… Ну чому всі одразу, коли чують це ім’я, думають, що воно єврейське? Для мене головне, що воно означає й взагалі, мені подобається та я впевнена, що моїй дочці теж воно сподобається.
– Що ти, заспокойся. Я зовсім не проти такого імені, – обійняла та свою співрозмовницю.
– Тим більше мені ще сказали, що мою дочку будуть дражнити. Ось так аргумент, нічого не скажеш! Та будь-яке ім’я можна як хочеш зіпсувати, я до цього свою дочку підготую, щоб не ображалася на подібне, а обов’язково давала відсіч, адже такі погані люди будуть зустрічатися ще не один раз й з ними потрібно справлятися. Але від цього імені відмовлятися я не збираюся, все! – тупнула ногою, знову обурилася вагітна жінка.

А як ви ставитеся до подібних імен? Чи важливо для вас значення та походження імені? Дали б своїй дочці ім’я Ада?

 

Оцініть статтю
Обрала для дочки доволі унікальне ім’я, а рідня проти