“Якщо так, то я не буду з нею вчити уроки”

Є у мене хороша подруга Людмила, з якою ми дружимо ще зі школи. Пам’ятаю, як уроки разом прогулювали та сиділи за одною партою. В нас справді хороша та міцна дружба. Завжди допомагаємо одна одній, підтримуємо одна одну та любимо проводити час разом.

У подруги є дві, красиві доньки. Та був прекрасний чоловік, Григорій. У них було велике кохання, взаємоповага та сімейна гармонія. Але на жаль, два роки тому Григорій загинув й Людмила залишилася одна з двома доньками.

Старшій доньці Тетяні шістнадцять років, дівчина закінчує одинадцятий клас. Вона розумна та трішки хитра, але дуже весела. Грає на гітарі та любить спорт.

А молодшій дівчинці вісім рочків, уже в третьому класі. Діана мила та сором’язлива дівчинка. Молодша донька Людмили, має хороші успіхи в навчанні, у неї хороша пам’ять та прекрасна логіка. Вона справді здібна дівчинка.

Людмила влаштувалася на роботу, щоб можна було забезпечити дітей. Щоб дівчатка мали їжу, одяг та інші потрібні речі. З роботи приходила пізно, тому у неї було обмаль часу, а ще потрібно приготувати їжу та зробити інші домашні справи.

Подруга ніяк не встигала допомогти молодшій доньці з уроками. Тому просила старшу доньку Тетяну: щоб вона забирала Діану зі школи та вчила з нею уроки. Адже, вона ще маленька і їй потрібно в цьому допомогти.

Тетяна погодилася, але при кожній суперечці казала, що не буде сидіти з Діаною та не буде з нею вчити уроки.

От, наприклад нещодавно:

Тетяна хотіла піти на концерт одного хлопця. Й своїй мамі вона сказала, що потрібні гроші на квиток, уже за короткий час до концерту.
А в Людмили зарплата лише через тиждень, а відкладених коштів вистачить лише на продукти. Тому вона відмовила доньці аргументуючи, що у неї недостатньо коштів.

А Тетяна не хотіла поставитися з розумінням до матері й образилася. Й сказала: “Якщо я не піду на концерт, то з сестрою більше не буду вчити уроки та не буду з нею сидіти.”

І так завжди
Я не розумію, чому Тетяна не хоче проявити розуміння та посидіти трішки з сестрою? Я сподіваюся, що старша донька подруги усе зрозуміє та не буде повторювати своїх помилок.

Оцініть статтю
“Якщо так, то я не буду з нею вчити уроки”