Якщо, зрадили один раз, то будуть зраджувати й дальше.

Чотири роки тому я зустрів прекрасну, милу та чуйну дівчину. Зразу же з першого дня нашого знайомства, вона запала мені в душу.

Ольга була красивою, розумною та цікавою особистістю. Ми познайомилися у літаку, коли летіли в подорож до Іспанії. Ми відразу знали, що у нас є спільне захоплення — це подорожувати.

В Іспанії ми бачилися та проводили час. Там я їй запропонував зустрічатися й на Україну ми повернулися уже, як пара.

Наші стосунки були на висоті. Скільки приємних спогадів, спільних подорожей, любов, підтримка та злагода. Все було в наших стосунках, окрім вірності.

Ми уже зустрічалися півтора року і я дізнався, що вона мені зраджує. Я побачив повідомлення у її смартфоні, від її коханця. Я вирішив розійтися.

Ольга довгий час вибачалася. Казала, що це її помилка й те, що кохає вона тільки мене та дуже скучає. Я теж скучав та любив й вирішив дати ще один шанс.

Ми знову були разом, усе було добре, але не було довіри. Я завжди підозрював, що можливо вона з кимось іншим. Але любив й готовий був чекати поки знову зможу їй довіряти.

Пройшов рік, я уже викинув усе з голови. Та наші стосунки налагодилися. Все було б добре, якби не один вечір.

На тиждень я поїхав у справах в інше місто, але оскільки впорався раніше то вирішив зробити своїй коханій сюрприз.

Приїхав я ввечері й коли зайшов у спальню побачив Ольгу не одну, а з моїм другом. Ми з ним дружили уже багато років, я ще їх познайомив.

Отак от, я втратив дівчину та друга в один той самий вечір.
Я зрозумів, що не потрібно давати ще один шанс. Якщо, людина зробила щось то буде продовжувати це роботи. Це стосується не тільки зради. Тому думайте кому й через що ви даєте шанс.

Я не кажу, що люди не міняються. Вони насправді міняються, але тільки тоді коли у них поміняється мислення в голові. Тоді коли вона відчує, як це. Тільки, якщо вона встане місце тієї людини, коли відчує ту ж саму, аж тоді вона зрозуміє та зміниться. Але це буває рідко, адже люди не завжди роблять виводи й не виносять з них уроки.

Оцініть статтю
Якщо, зрадили один раз, то будуть зраджувати й дальше.