Я стала свідком розставання пари, через зраду.

Уже три роки, я працюю адміністратором у готелі. Різні історії бувають. Люди сваряться, роблять приємні та не приємні сюрпризи, займаються особистими справами та інші схожі ситуації.

Деякі історії беруть за живе та не виходять з голови. А з деяких можна посміятися. А є й такі історії, які обурюють.

Сьогодні, я вам розкажу одну з історій, яка торкнулася мого серця, за жінку й обурило через її чоловіка:

“Так ось, одного дня у готель прийшла красива та мила жінка. Їй було десь років — двадцять вісім. Жінка була доглянута, струнка та дуже красива. Вона мені розповіла, що через тиждень у неї річниця весілля з чоловіком. Тому вона підготувала для нього романтичний вечір. Й прийшла жінка зняти номер, щоб їм було зручно. Адже вдома діти, а вона хотіла, щоб вони були одні.

Мені сподобалося те, що вони уже декілька років одружені, а романтичність не зникає. Думаю, що у стосунках завжди потрібно старатися одне для одного, робити приємні речі. Жінка дуже приємна у спілкуванні, хотіла б з нею ще раз зустрітися. Адже вона справді щира та добра.

Ось ми уточняли з нею різні нюанси: дату, ціну та інші не менш важливі речі. Але згодом, я помітила, що вона мене майже не слухає. А почала пильно дивитися на пару, яка виходила з ліфта до виходу та романтично бесідували, цілуючи одне одного. Виявилося, що це був її чоловік та його коханка. Жінка з високо піднятою головою підійшла до чоловіка та спокійно сказала: “Що подає на розлучення“. Та гордо й спокійно, без скандалів пішла з готелю. Він одразу же побіг за нею та почав просити вибачення. Але я думаю, що вона не пробачила його.”

Продовження історії я не знаю. Хоча, справді дуже цікаво. Мені дуже сподобався жест цієї жінки, її спокійність та гордість просто ідеальна. Вона варта кращого, який буде її по-справжньому цінувати. Я сподіваюся, що вона знайшла іншого чоловіка, який достойний її.

Оцініть статтю
Я стала свідком розставання пари, через зраду.