Вийшла плутанина

Я навчалася в університеті. Він розташований в сусідній області. Оскільки п’ять років мого навчання благополучно закінчилися, потрібно було виселитися з гуртожитку. Речей звісно за весь той час назбиралося немало. Одні лиш постільні приналежності та сушка для білизни чого вартують – одним словом, в руках все не перевезеш. Тому я попросила батька, щоб з’їздив за мною автомобілем. Тато взяв відгул на роботі і ми збирались їхати наступного дня.

Материна сестра, тітка Олеся, дізналася про нашу поїздку. Вона саме була на дачі, повз яку ми проїжджаємо по дорозі. Тьотя планувала того ж дня повертатись додому. Мамі вона сказала, що хоче поїхати з нами. Звісно, жінка була попереджена про те, що місця не буде, і навіть при великому бажанні, ми не зможемо її взяти з собою.

День підходив до кінця. Речі в машині, кімната здана. Авто під зав’язку заповнене. Багажник весь забитий, на задніх сидіннях також все було заповнено. Навіть в мене під ногами стояв ще один пакет.
За традицією, ми заглянули до тітки.

– Нарешті, я вже вас зачекалася. Думала вночі їхати будемо, – бурмотіла жінка.

– Олесю, в нас немає місця, щоб тебе забрати, Ольга про це з тобою говорила вчора, – відповів батько.

– Невже я вас так сильно обтяжу. Я ж худенька, мені багато не потрібно, лиш сумку десь прилаштувати, бо я додому всього набрала, це ж не в руках нести, – наче не розуміла мови, продовжила жінка.

– Ти не поїдеш з нами, повторюю ще раз, місця в машині немає зовсім, – намагався донести до неї батько.

Та жінка ніби не чула того, одягнулась і вийшла з величезною торбою до воріт. Вона нахабно відкрила задню дверку авто і звідти вилетів черпак з моїми засобами гігієни. Тоді вона обійшла машину й відкрила її з іншої сторони, цього разу нічого не випало, але вона ледве зачинила її назад:

– Як ви могли не залишити для мене місця, я і автобус свій через вас пропустила, і продуктів назбирала багато, все зіпсується до завтра. Оце понадійся на когось. Ніби найближчі родичі, а так зі мною вчиняєте…

Не розумію причину її незадоволення, адже про все було сказано наперед. Можливо потрібно не лише слухати, а й намагатись зрозуміти, про що йде мова?

Шановні читачі, чи бували у Вас подібні ситуації?

Оцініть статтю
Вийшла плутанина