Тотальний контроль Олексія до дружини.

Ще з дитинства я знайома із цікавою та доброю дівчиною, Поліною. Зараз у неї двоє діток та чоловік. Старшому синові уже сім рочків, а молодшому всього лиш чотири.

Ще зі знайомства мені не сподобався чоловік подруги. Він здавався занадто строгим та агресивним. Але я не відмовляла Поліну, адже це її життя та їй вирішувати з ким бути.

Поліна та Олексій двоє працюють. Один син в школі, а іншій в садочку, тому сидіти з ними не потрібно. Сімейного бюджету у них немає. Кожен витрачає свої кошти, так вирішив Олексій.

Поліна купує усе для дому та для дітей, а на собі економить. А Олексій оплачує комунальні послуги та інколи витрачає на синів. Якщо, Поліна іде в магазин за продуктами за гроші чоловіка, то він пише список продуктів та каже, щоб вона приносила усі чеки. Подруга не може купити нічого лишнього чи щось для себе. Олексій каже, що вона має свою зарплату тому нехай її витрачає.

Олексій повністю контролює усі витрати, навіть коли Поліна витрачає свою зарплату. От нещодавно, подруга купила нову сукню та туфлі. Коли прийшла додому, то чоловік влаштував скандал, що вона витрачає кошти на вітер. Хоча вона купила речі за свої кошти.

Але Олексій думає лише про себе. Собі він ніколи ні в чому не відмовляє: кожного дня пиво, постійні розваги, а от дружина повинна думати про домашній затишок та забезпечувати їхню сім’ю.
Та повинна доповідати про кожен свій крок та про кожну копійку.

Оцініть статтю
Тотальний контроль Олексія до дружини.