Сильно посварилася із своєю мамою через те, що вона почала хазяйнувати у моєму домі, поки я гуляла зі своєю дочкою

Зовсім нещодавно у мене народилася донечка, і я пішла у декретну відпустку, однак маю невеликий підробіток в Інтернеті. Очевидно, що часу на все не вистачає. Прибирання я в змозі робити лише один раз на тиждень, не враховуючи, що ще треба приготувати їсти, попрасувати речі і тому подібне.

Чоловік ніколи не скаржився на моє приготування їжі, йому все подобається. На догляд за дитиною витрачається багато часу – велика кількість речей для прасування та прання. Проте, я намагаюся все встигати, але не завжди виходить.

Тиждень тому до мене приїхала моя мама. У нас завжди були хороші відносини, але з появою дитини вони трохи загострилися. Дуже часто вона дорікала мені, що я нечупара, погано доглядаю за дитиною та чоловіком.

Спочатку я змовчувала, коли вона виганяла мене із кухні та замість мене готувала, прибирала, однак дуже скоро це перейшло межу. Якось я пішла гуляти із донькою, надворі ми провели близько трьох годин, все було чудово.

Коли я повернулася до своєї квартири, то була неприємно шокована, мати перепрасовувала речі, які прасувала я. Я була шалено розлючена, для чого вона це робить? Її ніхто не просив!

Проте, це ще було півбіди. Вона деякі побутові речі порозставляла по різних місцях так, як їй було комфортно, викинула у смітник речі моєї донечки та замовила через соціальну мережу нові, аргументуючи свої дії тим, що я сама ні на що не здатна, і вона краще знає, що потрібно моїй дитині.

Слів я стримати не могла. Це було вже занадто, тому я сказала, щоб вона йшла геть із моєї квартири. Вона також не змовчувала, ми сильно посварилися і вже місяць не спілкуємося.

Я свято переконана, що от так наводити свої порядки у чужому домі – не ввічливо, як мінімум. Чоловік мене у всьому підтримує і цілком погоджується із моєю думкою.

Це була перша серйозна сварка із моєю мамою. Я дуже шкодую, що запросила її погостювати у себе. До того я якось давала собі раду, і тепер зможу. Однак тепер моя матір усіх запевняє, що я жахлива господиня і невдячна донька.

Оцініть статтю
Сильно посварилася із своєю мамою через те, що вона почала хазяйнувати у моєму домі, поки я гуляла зі своєю дочкою