Свекруха не вірила, що дитина від її сина.

Є у мене подруга Вікторія. Мила дівчина та чудова людина. У неї є маленька сім’я: прекрасний чоловік, з яким вони познайомилися в університеті та красива донечка Єва.

З чоловіком, вони живуть душа в душу. Завжди проводять час разом, мають спільні хобі та часто подорожують. Чоловік подруги дуже любить їхню донечку.

А от свекруха Вікторії, Людмила Петрівна сумнівається, що Єва є донькою її сина. Та при кожній суперечці, вона завжди каже, що дівчинка не його донька. Чоловікові постійно говорить, що його дружина Вікторія зрадила йому.

Людмила Петрівна завжди була проти їхніх стосунків, от й вигадує різні речі, щоб їх розлучити. Завжди наводить наклепи на невістку й прямо каже, що Вікторія не достойна її сина.

Але чоловік Вікторії, не звертає увагу на слова матері. Адже по-справжньому кохає та цінує свою дружину й ніколи не сумнівається в її вірності.

Потім свекруха вирішила зробити тест ДНК. Знайшла фірму, яка надає в нашому місті такі послуги, взяла трішки волосся з гребінця внучки та з подушки сина й щасливо зробила тест.

Ось у вирішальний момент Людмила Петрівна вирішила відкрити цей конверт перед сином та невісткою щоб довести, що вона права й дівчинка не донька її сина.  А тест показав, що дівчинка на 99.9% його донька. Ось так хотіла довести, що й сама посварилася із сином, який після цієї історії віддалився від матері. Зате тепер свекруха більше не буде такі речі говорити синові та Вікторії.

Оцініть статтю
Свекруха не вірила, що дитина від її сина.