Після того, як не стало тещі, тесть почав пuтu, а дочка його жаліла, поки це не дійшло до сваpкu

Живу зі своєю дружиною вже близько п’яти років, в однокімнатній квартирі. Коли мені було тридцять два, у нас народився син, Міша. Зараз ходить ще в садок, але він часто закривається, та й дитина не хоче туди ходити, тому мені доводилося брати вихідні на роботі, щоб допомогти дружині посидіти з дитиною.

Квартира маленька, але на перший час зійде. Раніше я один тут жив, але коли одружився, зробили ремонт з батьками та потім я завівся своєю сім’єю. Мої мама з татом часто нам допомагають й донині.

Але ось мій тесть, Костянтин Валерійович, не хоче навіть бачити мене. Він не з’явився на весіллі, ніякого бажання допомагати нам у нього немає, не те щоб ми просили, звичайно. Працює охоронцем в торговому центрі, ледве йому вистачає грошей на їжу та проживання у двокімнатній квартирі, постійно скаржиться своїй дочці.

Після дня народження моєї дружини, Люди, незадовго до нашого весілля, не стало її мами. Стався серцевий напад, після якого у лікарів не вийшло її врятувати. Костянтин Валерійович після цього почав запuватu своє горе. Люда намагалася з ним розмовляти, просити не витрачати стільки грошей на алкoгoль, але він не слухав та продовжував просити у неї не малу суму грошей.

Зі своїм онуком він часто бачиться. Мишко його любить, завжди радіє, коли у дідуся виходить прийти у гості у тверезому стані та провести з ним час. Але коли він вже йде, то просить у Люди знову гроші.

Я навіть з ним намагався поговорити, я розумів, що для нього це велике горе — втрата коханої людини, але так багато вuпuватu не найкращий варіант для заспокоєння. Я запропонував хорошого фахівця, який допоможе йому впоратися з цим болем, а він оскаженів та вигукнув «ти що мене за псuхoпата тримаєш?!».

Якось раз Костянтин Валерійович прийшов до нас в не тверезому стані. Це було вперше й тому ми з дружиною дуже розгубилися, коли побачили його таким. Мене, він, як завжди, не помітив та повів свою дочку на кухню, мовляв, поговорити треба. Я ж пішов до сина, його потрібно було вже вкладати спати.

Через хвилин двадцять я почув, як голосно почав розмовляти батько Люди. Підійшов до зачинених дверей та почав прислухатися. Старий розповідав про свою дружину, як він сильно її кохав і як тепер за нею нудьгує. Навіть сплакнув трохи. А потім по новій став говорити про мене, яка я нехороша людина, виявляється, не люблю його дочку також, як він любив свою дружину, хоча я готовий весь світ покласти до ніг дружини.

Ще через деякий час Костянтин Валерійович почав знову розмовляти на підвищених тонах, Люда намагалася його заспокоїти, але коли я почув, як він голосно вдарив по столу, то увірвався до них.

– Вийди звідси! Не бачиш, чи що, виховую твою дружину, — прокричав тесть.

Я не витримав, схопив його за комір та виставив за двері квартири. Він ще хвилин п’ять бив по дверях, вимагаючи відкрити їх, але потім все затихло й він пішов. Батько Люди явно зненавидів мене ще більше після цього вчинку, але я не буду стояти осторонь, коли на мою дружину чи сина захочуть підняти руку.

Він продовжив пuтu і я порадив своїй дружині не співчувати йому, не давати йому гроші. Він же все одно їх пpoп’є й толку від цього не буде ніякого.

Оцініть статтю
Після того, як не стало тещі, тесть почав пuтu, а дочка його жаліла, поки це не дійшло до сваpкu