Олександр передумав одружуватися.

Шість років тому мій брат Олександр познайомився з дівчиною, яка припала йому до душі, яку він покохав усім своїм серцем.

Олександр високий брюнет із карими очима та з густими бровами. У Олександра було та є багато друзів, адже він може знайти спільну тему з кожним. Олександр є активним хлопцем. Любив грати футбол та баскетбол. Також добре знав англійську мову, а також вивчав італійську. Любить подорожувати та дізнаватися щось нове.

Марія красива рудоволоса та голубоока дівчина, яка теж кохала Олександра. Вона також любила подорожі та спорт. Також цікавилася візажем. Мила, розумна, креативна та турботлива дівчина.

Марія та Олександр познайомилися ще у школі. Він навчався в одинадцятому класі, а вона на рік молодша. Спочатку дружили, а потім й почали зустрічатися. Вони були чудовою парою, які підтримували та кохали одне одного. Та зовні дуже гармонійно дивилися.

Рік тому Олександр зробив пропозицію Марії, вона звичайно погодилася. Але за два місяці до весілля Олександр усе скасував. Передумав одружуватися через постійні суперечки.

Скандали були навіть через маленькі дрібниці. Найбільшою причиною були ревнощі зі сторони Марії, вона не довіряла йому. Олександр дружній та хотів інколи піти з друзями на футбол, пиво та інші схожі розваги. А якщо мали бути ще дівчата то він завжди брав із собою Марію.

Він справді не давав поводу для ревнощів, а вона завжди контролювала його. В телефоні усе перевіряла, навіть були такі ситуації, коли Марія зі своєю подругою слідкувала за Олександром. Постійно влаштовувала різні перевірки.

Олександр після чергової перевірки не витримав та вирішив розійтися. Йому набридли постійні суперечки, перевірки та недовіра.

Марія ще довго намагалася повернути їхні стосунки, але Олександр був категоричним. Ось так от така чудова пара розійшлася через марні підозри та постійну недовіру.

Зараз, Олександр вирішив зайнятися своєю кар’єрою. Вирішив відчинити своє кафе, він в цьому, як риба в воді. Він залишився все ж такий дружній та відкритий у спілкуванні.

А Марія уже має нові стосунки з іншим чоловіком. Ходять слухи, що вони й раніше були разом, але чомусь розійшлися. Я не знаю чи це правда та це й не моя справа.

Я бажаю щастя та взаємного кохання їм обом. Сподіваюся, що у них усе вийде навіть й окремо. усе вийде навіть й окремо. На жаль, їхні стосунки ні до чого доброго б не привели, а лише б руйнували та втрачали час на вияснення конфліктів.

 

Оцініть статтю
Олександр передумав одружуватися.