Не змогли поділити шматочок торта.

З студентських років я знаю Аліну, вона дівчина з доброю душею. Тільки вона часто робила “з мухи слона”. Аліна часто полюбляє посперечатися через дрібницю.

Якось моя подруга посварилася зі своїм хлопцем через шматочок шоколадного торта. Аліна поверталася з роботи та вирішила купити торт. Купила вона свій улюблений, шоколадний та з грецькими горіхами. Справді, цей тортик неймовірно смачний.

До пари прийшли їхні друзі, весело посиділи та цікаво провели час. Була доволі шумна компанія, зате весела. Аліна та її коханий полюбляють такі компанії та різні вечірки, у них дуже багато друзів та спогадів. Пара часто подорожує по світу та старається вести активний спосіб життя.

Ввечері залишилося лише два шматочки торта й Аліна вирішила, що вони з хлопцем з’їдять на сніданок по одному шматочку, порівно. Подруга хотіла щоб усе було справедливо та щоcь ніхто не був обділеним.

Аліна та Сергій побажали одне одному, спокійної ночі та лягли спати.

А вранці подруга помітила, що зовсім не залишилося смачного десерту. Її хлопець часто полюбляє їсти вночі та не завжди думає поділитися, а з’їдає усе, що є.

Аліна засмутилася, що її коханий не подумав про неї, а вчинив як справжній егоїст. Ця риса характеру проявляється не тільки щодо їжі, а й в інших ситуаціях. Він думає лише про себе.

Цей шматочок торта став останньою каплею для дівчини й вона посварилася із Сергієм. Тоді хлопець не знав, що йому робити та як вирішити конфлікт.

Вона б не стала вступати в конфлікт через дрібниці.  Але бюджет був строго обмежений. Адже пара платила за комунальні, оренду та ще відкладала на відпочинок.

Після цього Сергій зрозумів, що був байдужим до дівчини та ввів себе егоїстично. Та тепер, він старається думати не тільки про себе, а й про свою кохану. Вони справді чудова пара, але у них часто виникають суперечки через дрібниці.

Я вважаю, що у стосунках найголовніше, щоб були почуття, взаємна повага та щоб у цих стосунках ви себе відчували щасливою, а усі інші негаразди можна вирішити.

Згодом, коли Аліна та Сергій почали знаходити компроміси у різних суперечках, їхні стосунки швидко налагодилися та тепер вони думають не тільки про себе, а й про свою другу половинку.

 

Оцініть статтю
Не змогли поділити шматочок торта.