Не усім жінкам потрібні діти

Я одружений вже 5 років на прекрасній жінці. За професією вона балерина, постійно гастролює закордоном, будує кар’єру. Мені б хотілось, щоб вона зовсім не працювала, оскільки завдяки власному бізнесу можу її забезпечити. Та дружина навідріз відмовляється покинути балет. Хоче слави за межами нашої країни і впевнено йде до мети.

Мені скоро тридцять. Віддавна хочу дитину, але дружина проти, бо не хоче псувати фігуру. Усі роки шлюбу намагаюсь вмовити її на народження дитини, але марно. Вже почав задумуватися про поїздку до дитячого будинку. Адже маю усі засоби для виховання дитини, лише не маю підтримки.

Дружина каже, що вона чайлдфрі. На першому місці стоїть кар’єра і самореалізація, а не сім’я. А я не можу ні тиснути на неї, ні покинути, бо люблю.

Одного вечора дружина повернулась з роботи в сльозах. Не могла чітко пояснити причину істерики, тому показала тест на вагітність. Він був позитивним. Не знаю, як так сталося, але моєму щастю не було меж.

Дружина після того, як заспокоїлась, вирішила робити aбoPт. Тоді я справді не знав, як її переконати залишити дитину. Кілька днів просив змінити свою думку. Нехай лише народить, а всі інші турботи про дитину я візьму на себе.

Врешті дружина погодилась за умови, що виховання дитини буде не її обов’язком. Хоча шкодувала про це рішення ще довго. Вважала, що я зіпсував її життя і кар’єру.

Під час усієї вагітності дружина займалася балетом. Аж допоки на 6-му місяці не втратила свідомість під час занять. Лікарі тоді попередили, що такі фізичні вправи могли призвести до виkидня. Після цього я заборонив дружині будь-яку роботу, навіть по дому. Кожного вечора після цього вислуховував, що вона втрачає форму і навички через вагітність.

Згодом у нас народилася донечка. Я носив дружину на руках, виконував усі забаганки. Вона прив’язалась до дитини, почала допомагати мені доглядати за донькою.

Але це тривало недовго. Через два тижні після пологів дружина повернулась у балет. Почалися істерики, що вона вже не може танцювати, як колись. Потрібно багато часу на відновлення фігури та відточення техніки виконання рухів.

Через кілька місяців дружина влаштувала скандал, що я винен у всіх її невдачах. Сказала, що подає на розлучення і доньку залишає зі мною. Бо дитина була потрібна лише мені, а не їй.

Так і живемо з донькою вже кілька років. Поки я працюю, за дитиною доглядає няня. А взагалі намагаюсь проводити увесь вільний час із донечкою. Із нетерпінням чекав на її появу, тому зараз вона стала центром мого світу.

Колишня дружина у нашому житті не з’являється. Її зовсім не цікавить, що з дитиною.

Та я розумію дружину. Вона зараз займається тим, що любить. Дитина не для неї.

Оцініть статтю
Не усім жінкам потрібні діти