«Не дарма говорять, що свекруха і невістка не можуть жити в одному домі!»

Я вийшла заміж декілька років тому. Ні у мене, ні у мого чоловіка Андрія немає власного житла, тому ми спочатку винаймали квартиру, але згодом зрозуміли, що це дорого. Чоловік запропонував поїхати пожити до його батьків, у них велика простора квартира, тому місця нам точно вистачить.

Зі своєю свекрухою я бачилась рідко, на якісь свята та весілля, добре я її не знала, але з першого погляду жінка здалась мені доброзичливою, тому я погодилась на пропозицію переїзду від Андрія.

Спочатку все було чудово, я відчувала себе як вдома, тому думала, що так буде завжди. Ми вирішили, що поки живемо тут, будемо збирати на покупку квартири, хоча б на перший внесок кредиту.

Але згодом життя зі свекрухою мені почало здаватись пеклом. Напевно вона мене просто ненавидить, хоча я не знаю чому. Адже таке відчуття, що вона мені ніби намагалась все на зло зробити. Наприклад, одного дня ми разом готували обід, я борщ, а вона – основну страву. Борщ я вмію дуже добре готувати, чоловік ніколи не жалівся. Але цього разу він виявився переперченим та ще і якогось дива там виявились петрушка та гриби, хоча я добре пам’ятаю, що зовсім не перчила і нічого такого не додавала.

 

Я не звернула уваги, але згодом сама побачила, як свекруха псує мою їжу і не тільки, вона завжди підставляла мене та робила на зло. Тому я попросила Андрія з’їхати на іншу квартиру від гріха якомога далі! Звісно чоловік не розумів чому, але повірив мені, коли все розповіла, тому зараз я навіть в гості до неї не приїжджаю! Не дарма говорять, що свекруха і невістка не можуть жити в одному домі!

 

Оцініть статтю
«Не дарма говорять, що свекруха і невістка не можуть жити в одному домі!»