Одного разу, жінка сказала мені, що я нічого по дому сам зробити не можу. А після роботи запитала, чи доклеїв я шпалери в кімнаті. Я відповів – Оксано, а ти дійсно правду говорила, і я подумав що краще не буду робити те, що не можу. Після цього жінка робила ремонт сама

Пропозицію для Оксани я зробив коли ми були зовсім молодими, але правду кажучи, виконувати справжню чоловічу роботу я не вмів. Старався вчитися і питав поради у батька. Згодом у нас з’явилися діти. І роботи у домі стало набагато більше.

Я дуже люблю свою дружину, але вона практично завжди зайнята і робити ремонт вона мені не допомагала. Тільки постійно говорила, що усе в мене виходить не так, замість того щоб допомогти і підказати як правильно. Мені здається, що вона навіть ніколи не думала, чи я втомлююся і через це не завжди усе встигаю.

Якось, додому Оксана прийшла дуже зла, останнім часом це було часто. Пояснює тим, що у неї дуже багато проблем на роботі. У мене не вистачало грошей щоб купити штори які вона хотіла, тому я подумав що нічого не станеться якщо я куплю схожі, але трішки дешевші. Так сильно вона не кричала ще ніколи, сказала, що “Ти навіть штори нормальні купити не можеш, я вже взагалі мовчу про усю роботу вдомі, краще я б все робила”, – говорила вона це все всерйоз.

Колись я б міг дуже картати себе за це, почути такі слова від близької людини дійсно не приємно. Але тепер подумав що краще вчинити ось так. Більше я нічого робити не буду, абсолютно. Мій план мені дуже сподобався. Адже ремонт у кімнаті я почав робити досі не поганий. Сину подобалося, от дружині ні. Мені здається, що вона сама не знає що хоче. Стелаж я купив навіть кращий і дорожчий чим ми хотіли, а щоб придбати нове ліжко, я попросив гроші у батька, а їй всеодно все не так.

І до того ж, хоча б гроші на штори вона могла мені дати. А само, новий телефон і туфлі придбати собі змогла. Я ж ті гроші не малюю. Я вже втомився сперечатися з нею на цей рахунок, і вирішив робити по своєму. До того ж я чоловік у домі і всі повинні робити так як я скажу.

Протерпіти Оксана змогла лише декілька днів. Злилася, але сама пішла фарбувати підлогу. І нові штори за власні кошти купила. Але вона дуже швидко почала робити вигляд що нічого не сталося. Після роботи прийшла дуже радісна. Запитала чи доклеїв шпалери у кімнаті. Я відповів – Оксано, а ти дійсно правду говорила, і я подумав що краще не буду робити те що не можу.

І через 5 років подружнього життя, я зрозумів, що не потрібно псувати свої нерви і здоров’я через когось. І не можна дозволяти комусь так до себе ставитися, хто б це не був. Мої вам поради!

Оцініть статтю
Одного разу, жінка сказала мені, що я нічого по дому сам зробити не можу. А після роботи запитала, чи доклеїв я шпалери в кімнаті. Я відповів – Оксано, а ти дійсно правду говорила, і я подумав що краще не буду робити те, що не можу. Після цього жінка робила ремонт сама