М’яка та лагідна Олеся завдяки своїй поступливості отримала все, що хотіла

З Олесею я познайомився на вечірці. Струнка, рудоволоса дівчина одразу привернула мою увагу, ми досить швидко знайшли спільну мову, у нас виявилося багато тем для розмов, на багато речей наші погляди збігалися. Потім я кілька разів телефонував їй, запрошував у кіно, на прогулянку, у кафе.

Олеся одразу попередила, що має доньку. Я легко знайшов із нею спільну мову, вона виявилася така ж весела, непосидюча та рудоволоса, як її мама. Олеся сказала, що колишній чоловік донькою зовсім не цікавиться, чим її дуже засмучує. Аліментів горе-батько теж не платив.

Дівчина з донькою житло орендували, а у мене власна квартира, тому я запропонував їм переїхати до мене. У попередніх моїх стосунках лідером була дівчина, у неї був власний бізнес, яким вона вдало керувала. І цю звичку вона переносила й у наші стосунки, впевнено давала мені накази, що робити, що купити, що одягнути, завжди отримувала, що хотіла. Олеся, м’яка, ніжна, лагідна була її повною протилежністю. Я й не помітив, як почав сплачувати за садок та гуртки Ксюші, ходити з дівчатами на шопінг та оплачувати їхні обновки, купувати їм усілякі дрібнички.

Олеся ніяк не могла влаштуватися на роботу, а одного разу прийшла зі співбесіди дуже схвильована, сказала, що її візьмуть на роботу, тільки обов’язково потрібні права. Я записав дівчину на курси до автошколи, і звісно заплатив за навчання у ній.

Наближався день народження Олесі, вона вже мала права, на які сама вдало склала екзамен, та натякала, що хоче машину. Я не мав таких грошей, але на передодні свята ми пішли у банк та оформили кредит на машину.

У всій цій метушні я почав помічати, що кохана змінюється, ніби віддаляється від мене. Але проганяв від себе ці думки, вважав, що просто дуже втомлююся. Одного разу я прийшов з роботи та застав дівчину всю у сльозах. Вона сказала, що її мамі потрібна термінова операція, а таких грошей у них немає, у кредиті Олесі відмовили, бо вона працює офіційно менше місяця. Я зібрав та віддав їй усі свої заощадження. Через тиждень Олеся зникла разом із донькою та усіма речами, не тільки своїми. Мені залишила коротке повідомлення, що пробачила колишньому чоловіку та повернулася до нього, телефон вимкнула. Не розумію, як я міг бути таким необачним. Через деякий час я відпустив те, що сталося, але тепер навряд зможу ще когось так покохати та довіритись.

Оцініть статтю
М’яка та лагідна Олеся завдяки своїй поступливості отримала все, що хотіла