13 жовтня Анатолій прийшов додому дуже щасливий. З нагоди свята начальник видав усім чоловікам премію, і відпустив раніше додому. Коли він зайшов у квартиру, побачив на ліжку подарунковий пакет, невже це його Віра хоче привітати? До цього вона ніколи не вітала Анатолія. Але чому вона залишила подарунок на видному місці, було б краще зробити неочікуваний сюрприз

Анатолій звик, що його дружина ніколи не вітала і не дарувала йому подарунки, тому не сильно любив свята. За всі роки сімейного життя, навіть листівки не отримав – ні на новий рік, а про річницю вона взагалі забула, мовчу вже про день народження.

Вона була хорошою дружиною – вдома порядок завжди був, їжу готувала на декілька днів уперед, і на роботу встигала ходити. Але от ніколи не дарувала нічого і зі святами не вітала.

Для чого тобі подарунки? – постійно говорила вона. – У тебе є власні гроші, піди купи. Навіть ніколи не ходила зі мною у магазин, щоб допомогти вибрати одяг. Жінки завжди допомагають своїм чоловікам у цьому, а Віра категорично ні. Через це, багато одягу у мене не було, ходив у тому що допомагала вибрати консультантка.

– Віро, – вирішив спитати Анатолій. – Чому, за весь час доки ми разом, ти ніколи мені навіть листівку не подарувала. Для інших сорочки з краватками дарують, годинники нові, або навіть набір для душу. Я не прошу щось занадто дороге, хоча б як знак уваги.

Віра лише сказала чому я взагалі обурююсь, у нас завжди прибрано у квартирі, їжі вистачає, до того всього ще й трьох дітей виховує, що мені ще може не подобатися. Найкращий подарунок за її словами – це вона і донечки. Вона вважає що не повинна купувати чоловікові за власні кошти, якщо в нього є свої й він може піти й придбати що завгодно.

Анатолія все ж таки засмутили слова дружини. Він стільки робить заради сім’ї, а вона навіть парфуми для нього не дарує, але з часом, Анатолій звик до такого ставлення його дружини для себе, і більше ніколи не просив подарунки. 13 жовтня Анатолій прийшов додому дуже щасливий. З нагоди свята начальник видав усім чоловікам премію, і відпустив раніше додому. Коли він зайшов у квартиру, побачив на ліжку подарунковий пакет, невже це його Віра хоче привітати? До цього вона ніколи не вітала Анатолія. Але чому вона залишила подарунок на видному місці, було б краще зробити неочікуваний сюрприз.

Він довго думав, і якраз додому прийшло його 25-річна донька. Вона забігла до спальні, і поцікавилися у батька, чи нормальний подарунок, на його думку. Вона приготувала його для свого молодого чоловіка, Андрій трохи засмутився, він дуже надіявся що це подарунок від дружини, але все ж таки відповів що йому він сподобався.

Донька ще три місяці тому розповідала, що познайомилася з хорошими хлопцем, і тепер Андрій заздрив для нього, адже хоча б щось йому подарують, але якщо так подумати, на цей час, він ніхто для неї. Він не зробив стільки хорошого для дівчини як її батько, максимум що завжди забирає її з роботи й водить до ресторанів, забезпечує всім необхідним і турбується про неї.

Значить все так і має бути. Хтось забезпечує свою сім’ю просто так, а хтось одержує за це подарунки. Донька занесла пакетик до своєї кімнати, і сказала:

– Я дуже сильно його люблю, і це та людина з якою я хочу провести усе своє життя.

– Я радий, що хоча б донька не така як мати, – подумав Андрій.

Оцініть статтю
13 жовтня Анатолій прийшов додому дуже щасливий. З нагоди свята начальник видав усім чоловікам премію, і відпустив раніше додому. Коли він зайшов у квартиру, побачив на ліжку подарунковий пакет, невже це його Віра хоче привітати? До цього вона ніколи не вітала Анатолія. Але чому вона залишила подарунок на видному місці, було б краще зробити неочікуваний сюрприз