Найкращий друг відбив мою жінку, але з часом прагнув її повернути назад

Вперше Олег побачив Софію, коли його найкращий друг Богдан переїхав із нею жити до села. З першого погляду вона йому сподобалась.

Його дружина давно почала його дратувати, та і одружився він з нею не через щире кохання.

Олег був доволі вишуканим чоловіком: високий, широкоплечий, в чудовій спортивній формі. Часто жінки кидали на нього звабливі погляди, хоча він це сприймав як належне.

Вони жили по сусідству, і Олег частенько заходив до них в гості. Спершу шукав приводу, а потім заходив і без нього, аби частіше бачити Софію. Він вважав її ідеальною, і що Богдан просто не гідний такої жінки, а от з ним би вони були прекрасною парою.

Він частенько уявляв їх разом, як би всі із захопленням та заздрістю дивилися б на них. Від таких думок в нього голова йшла обертом.

Олег був доволі зайнятою особистістю. Він був головою сільської ради, і вважав себе кращим за інших.

Він часто намагався вразити Софію, без всяких докорів сумління. То квіти їй вручить, то золоте колечко подарує. І Софія все ж таки не встояла. У них розпочався бурхливий роман.

Через місяць Олег розвівся із своєю дружиною, та переїхав жити до іншого будинку неподалік, а Софія пішла від чоловіка та переїхала жити до свого нового кохання.

Але щастю не судилося бути.

Ображена жінка частенько приходила до нього на роботу та влаштовувала скандали, а всі сусіди тільки те і робили, що висміювали їх. Богдан частенько телефонував Софії, то просив допомоги із пральною машиною, то ключі загубив і просив принести свої, щоб дублікат зробити.

Софія без заперечень бігла до Богдана, щоб хоча б чимось допомогти, адже відчувала себе дуже винною, та й, якщо чесно, просто сумувала за ним.

Магазинчик, у якому працювала Софія, по вуха заліз у борги, прибутку майже не було. Щодня вона приходила додому у поганому настрої та просто дивилася телевізор.

ЇЇ Богдан із радістю допомагав їй у хатніх справах, сам частенько готував щось смачненьке, тому вона вимагала того самого від Олега. Більше того, вона почала ледь не щогодини зрівнювати їх між собою.

Олег шалено нервував та ревнував. Він звик до того, що його колишня жінка всю хатню роботу брала на себе, а він тільки займався своєю роботою.

Пристрасть та захоплення дуже швидко пройшли. Натомість розпочалися сварки, образи та претензії один до одного. Найгірше те, що на роботі у Олега розпочалися проблеми, через безвідповідальність та хабарництво його вигнали із посту голови сільської ради. Він влаштувався автомеханіком та частенько випивав, через що перестав приваблювати Софію.

Софія боялася усвідомити те, що зробила помилку. Часто заходила до Богдана та шукала розради і, як правило, знаходила. Одного разу вона залишилася в нього ночувати, а через декілька днів зовсім переїхала до нього назад жити.

Олег був у розпачі, гнівався на неї через зачеплене самолюбство, декілька разів приходив до неї додому та благав повернутися до нього. Потім начхав на це все, почав пиячити.

Дуже скоро Софія та Богдан переїхали жити назад до міста, в приватний будинок дідуся Софії, щоб разом його доглядати. Олега ж часто бачать в нетверезому стані. Жінка, звісно, до нього не повернулася, сказала, що їй не потрібен такий нікчема. Казали, що вона познайомилася з новим чоловіком та переїхала жити до нього за кордон.

 

 

Оцініть статтю
Найкращий друг відбив мою жінку, але з часом прагнув її повернути назад