Найгірше побачення у моєму житті.

У одній соціальній мережі, я познайомилася із цікавим хлопцем Олександром. Він старший від мене на три роки та доволі цікавий співбесідник.

Олександр симпатичний із чорними бровами та карими очима. Тоді, я ще не знала його характеру та він мені трішки подобався, але після нашого першого побачення, я зрозуміла що не маю бажання продовжувати з ним спілкування.

Олександр запросив мене у кафе та я звичайно, погодилася. Для мене це було хвилюючи, адже ми бачились вперше.

Почалася у нас бесіда й зайшла мова про колишні відносини. Олександр почав розказувати про свою колишню дівчину та “поливав її брудом”. Казав, що вона скандалістка та інші не приємні речі, про які я не можу тут написати.

Це викликало у мене тривогу…
Цікаво, після нашої зустрічі він буде комусь говорити такі слова про мене? Просто, я зовсім чужа людина і я не розуміла навіщо мені знати такі подробиці. Та тим, що він ображав цю дівчину, він показував себе з поганої сторони, а не її.

Але я вирішила продовжити спілкування. Подумала, можливо й справді ця дівчина була такою, а він просто хотів висловити свої почуття.

Згодом, він розказував про себе та про те, з якою дівчиною він би хотів мати стосунки. Та ті риси які він описав були повною протилежністю тих, які є в його характері.

Наприклад: він сказав, що він любить розмовляти тільки на ті теми, які йому цікаві. А от дівчина повинна вміти підтримати будь-яку тему та цікавитися всім.

Також, у нього було дуже багато вимог щодо характеру та зовнішності його коханої.
А потім, коли я зробила зауваження, що ідеальних людей не буває, то він почав мені хамити та ображати мене.

Після цього, я вийшла з кафе й більше з ним не спілкувалася. Олександр був не приємною мені людиною, добре, що наше спілкування припинилося.

Оцініть статтю
Найгірше побачення у моєму житті.