Ми з дружиною хочемо купити хороший автомобіль

Ми з дружиною працюємо далеко від дому, тому кожен ранок нам доводиться вставати дуже рано, щоб встигнути на автобус. У нас є дочка, яка ходить в школу, і через таку далеку роботу, ми її не відводимо на навчання, а вона йде сама, тому нам дуже моторошно, що із нашою дитиною може щось трапитись. А роботу втратити теж не хочеться, бо вона дає хороший заробіток, тому ми й назбирали вже на велику квартиру, у якій живемо.

І нещодавно мені дружина запропонувала дуже вигідну пропозицію – купити машину! Так, це дійсно б врятувало б нас, адже ми встигли й дочку відвезти, і на роботу без запізнень приїхати. У цей же день почали дивитись автомобілі в інтернеті. Нову купувати було надто дорого, тому шукали ту, яка вже була у використанні. Ви б знали як довго ми обирали автомобіль. З дружиною були різні смаки, сперечались довго, але все ж знайшли через декілька тижнів, здавалось, ідеальне авто.

На вихідних ми поїхали його дивитись. І ніби все було ідеально: їздила вона добре, усі деталі були у хорошому стані, салон був майже як новий. Але я не професіонал, тому завіз машину на автосервіс, щоб вони усе оглянули. І тут одразу нам усе розповіли.

Виявляється, що подивившись історію цієї машини за її номером, механіки визначили, що колись вона потрапляла в аварію, а це було дуже погано, адже це на перший погляд здається, що вона ідеальна, але якщо ти хоч раз потрапиш на ній навіть у найменше ДТП, то можна після цього і не вижити!

Добре, що нам порадили звернутись до професіоналів! Будемо далі шукати собі ідеальне авто!

Оцініть статтю
Ми з дружиною хочемо купити хороший автомобіль