Мою подругу засмучувало холодне ставлення її сина.

У моєї хорошої подруги Наталі є уже дорослий, сімнадцятирічний син Назар. Він молодий хлопець, який хоче розваг та не помічає старань своєї матері.

Наталя інколи засмучується, адже по-справжньому хоче зробити приємне синові, а він не вміє це приймати. Але з іншої сторони подруга ставиться до нього з розумінням тому, що сама була у його віці та розуміє, що зараз у нього інші інтереси та цінності.

От нещодавно, Наталя приготувала смачну та корисну вечерю, яка складалася з улюблених страв Назара. А хлопець прийшов та відмовився від їжі.  Також мати хотіла поговорити, запитати як у нього справи, але це бажання не було взаємним.

А згодом, Назар сказав матері, що йому набридла її турбота та те, що він уже не маленький. Подруга не образилася, а вирішила що можливо йому справді потрібний особистий простір.

А наступного дня, Наталя поїхала на два дні на дачу, щоб доглянути за городом. А синові не встигла повідомити. Та коли він прийшов додому, то помітив, що мами немає й почав себе звинувачувати, що образив її.

Назар почав переживати за Наталю та не міг собі знайти місця. Постійно телефонував, а вона не чула дзвінків й не піднімала слухавку. Тоді, Назар подзвонив бабусі й вона повідомила де його мама.

Хлопець поїхав до Наталі та попросив вибачення за свої слова та поведінку. Він зрозумів, наскільки вона є дорогою та важливою для нього людиною. Тепер мати з сином живуть душа в душу.

Оцініть статтю
Мою подругу засмучувало холодне ставлення її сина.