Моя сусідка думає, що я їй повинна платити.

Десь майже рік тому, ми з чоловіком купили нову квартиру у хорошому та тихому районі. Близько був садок, що нам дуже підходило, оскільки в нас є синочок, який ходить туди.

Також є дитяча площадка, поруч супермаркет та зручне розташування, я була дуже рада новій квартирі.

Познайомилася з сусідами та з сусідкою знизу, з Анною Петрівною. Вона ввічлива, але мені здалося, що вона не щира. Як виявилося, не здавалося.

Жінка була десь віком біля сорока років, проживала вона сама. Я б не сказала, що її квартира була у хороших умовах, було дуже брудно та був дуже неприємний запах. Запах був чути навіть під’їзді, але я старалася не звертати уваги та їй нічого не казала.

Одного вечора, у нас були проблеми з сантехнікою й прорвало трубу. Почався потоп, який нашкодив і сусідці знизу (Анні Петрівні). Я зразу же прийшла до неї у гості, вибачилася та повідомила що весь ремонт я оплачу. Вона почала зі мною сваритися й казати, що я повинна не тільки зробити ремонт, а й заплатити їй моральний збиток. Потоп був не великий, намочило тільки стелю та трошки стіни, я була здивована. Але я не хотіла конфлікту й погодилася. Зробили ми їй новенький ремонт, навіть купили нові меблі та оплатили моральний збиток.

Анна Петрівна зрозуміла, що я не прагну конфліктів й почала цим користуватися. Спочатку, вона приходила та казала, що потрібно купити нові меблі, хоча цю кімнату не затопило та інші схожі речі.

Потім, казала що їй заважає шум, коли мій син бігає по квартирі.
По-перше, я б не назвала це великим шумом.
А по-другому мій син бігає тільки вдень, о четвертій годині приходить з садочка, а уже в дев’ятій лягає спати. Вона шукала різні причини, то автомобіль не там стоїть, то шумно, їй завжди все заважало.

Вона казала що подзвонить у поліцію, що напише на нас скаргу та інші схожі речі. І казала: “Якщо не хочете, щоб я написала заяву то заплатіть мені.”

Я не боялася її погроз, оскільки шуму не було, тільки вдень трішки й це є законним. Я була дуже здивована від поведінки Анни Петрівни.

Якогось дня, я зустріла старшого чоловіка, теж свого сусіда. Так от, він розказав що вона завжди так до людей, які не хочуть конфліктів, щоб використати у своїх цілях. У неї є син, який створює постійно багато проблем. Вона для нього так старається. Щоб жінка відстала просто потрібно сказати, що напишете заяву на її сина за хуліганство. Й тоді Анна Петрівна дає спокій, оскільки переживає за нього.
Добре, що син не живе разом з нею, а то я не уявляю щоб то було.

Добре, що я зустріла цього чоловіка, оскільки я не знала, як мені діяти.

Оцініть статтю
Моя сусідка думає, що я їй повинна платити.