Моя дружина витрачає гроші своїх старих батьків, а винним роблять мене!

Батьки моєї дружини вже досить старші люди, але все ж вони зовсім не хочуть йти на пенсію, завжди вдвох шукають роботу десь закордоном: то за будинком наглядати, то за людьми з обмеженими можливостями, то з дітками бавитись. Тому в них постійно були гроші й вони допомагали нам фінансово.

Я завжди був проти цього, говорив дружині, щоб вона не брала грошей, бо я хочу свою сім’ю сам забезпечувати. Але їй важливо було жити в достатку, тому коли її батьки запропонували нам трикімнатну квартиру, яку вони купили ніби то в подарунок, то дружина звичайно погодилась, адже ми жили з дитиною в моїй однокімнатній квартирі. Мене ніхто не питав, але що ж я зроблю, як всі уже почали збирати речі.

Свою квартиру почав здавати, грошей трохи побільшало, але моя дружина Вікторія все одно постійно телефонувала батькам і просила гроші то на новий телефон, то на якусь сумку дорогу чи ще щось. Мені було неприємно, відчував себе дуже погано, адже для своєї сім’ї я хотів бути головним, тим хто буде повністю забезпечувати.

Тому вирішив, що знайду ще одну роботу і куплю дружині автомобіль, можливо тоді вона зрозуміє, що не потрібно гроші брати у мами й тата. Згодом все ж я подарував їй авто, хоча моє було вже зовсім старим, а я їжджу набагато частіше ніж вона. Але я лиш хотів зробити приємно. Через декілька тижнів виявилось, що Віка продала мій подарунок позичила в батьків ще грошей і купила собі дуже дорогу іномарку. Я просто був розчарований, адже так намагався зробити їй приємне.

Але це ще не найголовніша проблема. Наступного для після покупки нової машини мені телефонує тесть і жаліється який я поганий чоловік, сиджу на шиї у своєї дівчини, яку батьки забезпечують. Він так розповідав як вони важко працюють, щоб прогодувати нашу сім’ю.

Тоді я навіть і слова не міг вимовити, адже я й сам можу забезпечити сім’ю, але моя дружина хоче жити у розкоші, тому і витрачає гроші своїх батьків, які так тяжко працюють, а я винний для всіх виходжу, хоча це зовсім не так!

Оцініть статтю
Моя дружина витрачає гроші своїх старих батьків, а винним роблять мене!