Кожне покоління має свої методи виховання

Я сімейний лікар, нещодавно закінчила один з кращих медичних університетів країни, та не просто закінчила, а ще й отримала диплом з відзнакою. Працюю лише один рік, але постійно розвиваюсь та стараюсь добре ладити з пацієнтами. Як всі знають, навчання в медичному університеті триває немало, тому мені вже 27 років. Мої однолітки вже по двоє дітей мають, а я ось-ось обзавелась одним. Точніше одною, мою донечку звуть Іринка.

 

 

Ірочка дуже мила дитина, на своїх сім місяців вона вкрай розумна та цікава. Прохожим завжди усміхається та помахує ручкою.

 

 

Ми з чоловіком проживаємо разом з його батьками. Планували трохи заощадити грошей, щоб купити власну квартиру. Ми завжди гарно спілкувалися і майже не конфліктували. Та з народженням донечки все пішло не так. Моя свекруха слідкує за кожним моїм рухом та навіть не дає мені підійти до власної дитини без неї. Говорить: «Що ти там знаєш, книжку читати, то не дитину доглядати!» На цьому підґрунті ми сваримось з нею по декілька разів на день. Навіть молока у мене стало менше через постійні стреси. Чоловік багато працює, аби дати нам з Іринкою все найкраще, тому вдома він буває нечасто.

 

 

Наші погляди на догляд за дитиною постійно розходяться. Я завжди годувала доню власним молоком, та коли його стало менше, довелося купувати високоадаптовані суміші. Коли свекруха побачила це, то наробила страшенного галасу. Все репетувала, що я хочу  загодувати дитину «хімією» і пропонувала мені годувати коров’ячим молоком, яке вона купує у сусідки. Я категорично проти цього, вже давно довели, що таке харчування дитині не підходить і викликає схильність до багатьох захворювань в майбутньому.

Ще вона мені постійно дорікає тим, що я не пеленаю дитину. А для чого це потрібно?! Навіщо мою малечу повинні тиснути ці туго обвиті пеленки. Нехай спить собі вільно, повернеться, як їй зручно. Навіть спостерігати за її сном – миле діло, вона постійно розкидає ручки та ніжки по різні боки і спить, наче морська зірка на пляжі.

 

 

Одного разу, коли в Іринки почали прорізатись зубки, то вона мала високу температуру. Бідолашна, дуже важко переносить це період. Так от, свекруха знову прибігла до мене з своїми древніми «дуже дієвими» рецептами, пропонували обтерти дитину оцтом. Навіщо вона говорить мені такі нісенітниці!? Так лише опік дитині можна зробити, але точно не знизити температуру!

Моя нервова система вже не витримує. Прошу чоловіка переїхати в окреме житло. Знаю, що не пускати бабусю до онуки некрасивий жест, але так буде краще для нас усіх. А як ви відноситесь до бабусиних методів, користуєтесь ними, чи підтримуєте сучасну медицину?

Оцініть статтю
Кожне покоління має свої методи виховання