Двадцятирічний Олег не вірив, що Надія його любить, і він старався уникати її. Найбільше що непокоїло його, те що дівчина старша за нього на 5 років.

Цьогоріч Олег прийняв рішення, що як раніше вже він робити не буде. Своє двадцятип’ятиріччя він справляти не буде. Він постійно організовував великі вечірки, але цього року вирішив що не буде. Олег цілий день не міг нічого зробити, в його голові постійно крутилися думки чому все так? Де він помилився.Адже він старанно вчився і тяжко працював, отримав хорошу освіту і зараз тримає мережу кафе. І пожити для себе він так і не встиг, думав що скільки ще часу попереду, але навіть на сон часу не вистачає.

А якщо, ці всі переживання через Надію. Він так негарно вчинив по відношенню до неї. І інколи він згадує цю історію і йому стає соромно.
Одного вечора, Олег заїхав подивитися, щоб відбувається в його кафе. Було дуже пізно, і заклад повинен вже був закриватися, але одна жінка, в дуже не тверезому стані, ніяк не хотіла звідти йти. Говорила, що сама боїться та й взагалі не в змозі доїхати. Тому Олег вирішив запропонувати завезти її додому, він не міг просто так вигнати її з кафе. Він заніс жінку до машини. Привіз під самий будинок. Вона попросила його номер. І Олегу довелося дати, бо по іншому вона б не відстала.

Вранці для нього зателефонував невідомий номер, це була Надія.
– Ти мені дуже сподобався, – сказала вона, – ти найкращий чоловік якого я зустрічала, ти саме той, з ким я хочу провести усе своє життя. Двадцятирічний Олег не вірив, що Надія його любить. До того ж він знає її лише день. І він намагався якомога м’якше відмовити її. Найбільше що непокоїло його, те що дівчина старша за нього на 5 років. Йому довелося напряму сказати для неї ні. І він зрозумів, що дівчина дуже засмутилася.

Ти ще пожалієш про це.
І скинула трубку. Більше в його житті вона не з’являлася, інші жінки також.

Коли Олег був на святкування день народження друга. Він поклявся, що більше ніколи мене буде ходити на вечірки й свята. Де б він не був, постійно відчував себе самотнім, скоро 25, а дівчини так і не має.

Всі його друзі давно одружилися, навіть діти у багатьох є. Олегу не подобалося, що постійно усі приходять парами. Тому прийняв рішення ніколи не ходити на вечірки та навіть свій ювілей святкувати не буде.

День почався буденно, він поснідав. Вигуляв собаку, і думав що робити далі.

Для нього зателефонував незнайомий номер:
– Відчини.
Олег зразу зрозумів, що це Надія, хоча і не чув її 6 років. Миттю відчинив двері. І побачив красиву жінку, так, це була саме вона.

– Я постійно була з тобою, і знаю все що з тобою було. Тепер я ніколи тебе не втрачу. Давай будемо разом?

Олег одразу зателефонував своїм приятелям, і покликав в гості на день народження, але вирішив святкувати завтра, але сьогоднішній день він хоче провести лише з Надією.

Оцініть статтю
Двадцятирічний Олег не вірив, що Надія його любить, і він старався уникати її. Найбільше що непокоїло його, те що дівчина старша за нього на 5 років.