Дружина віддає усі гроші своїй сестрі, а на нашій донечці економить

Олена та Андрій вже два роки живуть у цивільному шлюбі та виховують однорічну донечку. Олена у декреті, проте підробляє в Інтернеті – має свій онлайн-магазин із одягом, а її чоловік заробляє небагато.

Грошей цілком вистачає на те, щоб щомісяця виплачувати кредит, який вони взяли на дорогу машину, коли народилася Улянка; інша частина грошей йде на утримання донечки та комунальні платежі. Але останнього часу безробітня сестра Олени все частіше і частіше просить у неї гроші.

Зі слів Андрія:

«Олена завжди допомагала фінансово своїй сестрі Каті, яка все ніяк не може влаштуватися на роботу, але останнього часу вона на регулярній підставі просить у неї гроші, причому більшу частину зарплати.

Я навпаки спершу її дуже підтримував, пропонував купувати за свій рахунок побутові речі, їжу, оплачувати комунальні мережі, оскільки вона опинилася у такій складній ситуації.

Катя живе окремо від нас та від батьків. Я не проти їй допомагати, адже ми одна родина, але у нас самих зараз дуже складна фінансова ситуація: мені вкоротили зарплату, ще й кредит за машину потрібно віддавати, та і гроші підростаючій Улянці потрібні чималі.

Про себе – я взагалі мовчу! Але це ж неправильно, у нас все ж таки дочка є.

Я сама вирішу кому і скільки грошей я даватиму.

У Каті та Олени батьки працюють, то чому вони не можуть допомогти фінансово своїй дочці, а вона сама – чому все ніяк не хоче на роботу влаштовуватися?

Чому вона себе так безцеремонно та безсовісно поводить, коли в нас і так грошей бракує, а вона ще й витягає непристойно багато?

Мої батьки навпаки дуже нам допомагають, хоча у самих також кредити, але вони бачать, що нас справді важко. Я неодноразово намагався поговорити з Оленою на рахунок її сестри, але у відповідь чув лише те, щоб я не пхав свого носа у чужі справи, і що вона сама із усім розбереться.

Ну і що робити у такій ситуації, якщо ми не маємо змоги утримати стількох людей одночасно, я не зароблять такі великі гроші, щоб мати змогу самому забезпечувати і дружину, і дочку.

На доньку поки грошей немає. Нехай потерпить до кращих часів.

Я не хочу з нею сваритися, але це вже переходить всякі межі. У нас своя сім’я, і у першу чергу потрібно думати про її щастя.

А коли я пропоную Уляні купити якісь іграшки, новий красивий одяг, вона говорить: «Андрію, ми все купимо, але не зараз, у нас кредит, нам потрібно економити. Нічого їй не буде, нехай потерпить».

Виходить, що для сестри їй ніяких грошей не шкода, а на власній донці вона економить. І що мені робити? Мовчати і терпіти таке відношення? Мені дуже образливо за нашу дівчинку, але з дружиною я сваритися не хочу, проте як пояснити їй, що вона чинить нерозумно?»

Оцініть статтю
Дружина віддає усі гроші своїй сестрі, а на нашій донечці економить