Чужа людина допомогла більше ніж рідна

Моєї мами не стало вже дуже давно, тому тато пів мого життя виховував мене зі старшою сестрою зовсім один. Це було важко, тому навіть зовсім маленьким, я допомагав по господарству.

Через декілька років батько познайомився із жінкою, у якої був син на рік старший за мене, і згодом ми усі почали жити разом. Батьки працювали, а ми навчались. З моїм зведеним братом стосунки були ніякими, ми навіть не спілкувались, але все ж мирились один з одним, бо поважали вибір наших батьків.

Моя сестра усе своє життя мріяла поїхати далеко від цих злиднів і їй це згодом вдалось. Після закінчення школи, вступила в університет у столиці, та дуже рідко навідувалась до нас. Тато дуже нею пишався, постійно хвастався родичам, що дочка безплатно вчиться у престижному в університеті. Чесно кажучи, мене це дратувало, адже моїх успіхів він зовсім не помічав, тому я й перестав вчитись.

З такими поганими оцінками, брати у якийсь університет мене не захотіли, тому я пішов в училище вчитись на механіка, це було не те, що мені подобалось, але там хоча б була стипендія, тому я не жалівся.

Поки я роздумував як ще собі заробити на життя, мій зведений брат поїхав навчатись закордон, а сестра працювала на дуже престижній роботі, але між собою ми зовсім не спілкувались та й про батьків забули, бо у кожного були свої проблеми.

Так пройшло декілька років, я одружився з чудовою дівчиною Світлані, працював механіком у маленькому шиномонтажі, заробляв зовсім мало, але дружина також мала роботу, тому нам вистачало. Але, коли ми дізнались, що станемо батьками, то зрозуміли, що потрібно багато грошей. Тому я і почав пошуки ще однієї роботи.

Я подзвонив сестрі, тому що вона мала вже тоді велику компанію і змогла б влаштувати мене до себе, хоча б якимось слюсарем чи ще кимось. Але вона навідріз відмовляла, мовляв, ніяких вакансій зараз у неї немає. Звичайно я розповів їй усю ситуацію, але їй було все одно, тому я пообіцяв більше ніколи не турбувати її.

Подзвонивши до тата, він порадив мені звернутись до мого зведеного брата, але я давно не спілкувався із ним, тому відкинув цю ідею.

Через трохи часу мені на карту приходить досить велика сума від моєї сестри, спочатку я зрадів, але не розумів з чого така щедрість. Все ж потрібно було зателефонувати їй, тоді вона пояснила, що ці гроші вона дала під відсоток і через пів року, ми маємо повернути у двічі більше. Чесно, тоді я був шокований, адже не розумів, що вона цим хоче довести, тому повернув гроші їй назад.

Все ж мені не було куди діватись, тому я попросив допомоги у зведеного брата, на диво, він з радістю згодився допомогти, вже через тиждень, я працював у нього в компанії й заробляв достатньо коштів. Ось так чужа людина допомогла більше ніж рідна.

Оцініть статтю
Чужа людина допомогла більше ніж рідна