Через мого хлопця у мене не має права та часу на себе та на кар’єру.

Закінчила я університет та пішла на роботу. Навчалася я на перекладача іноземних мов та відразу знайшла доволі перспективну роботу. У мене були високі амбіції та мотивація збудувати хорошу кар’єру.

Згодом, я познайомилася із молодим, красивим, розумним чоловіком. Його звали Ростиславом. Він турботливий, спочатку так здавалося. Ростислав завжди був на позитиві та душею компанії. Я закохалася та ми почали наші стосунки.

Спочатку ми зустрічалися все було добре. Він був ідеальним хлопцем. Потім ми вирішили жити разом, але ще не спішили із весіллям, що й добре.

І тут він нарешті почав показувати свій характер та самого себе справжнього. У нас були токсичні стосунки. Те не носи, туди не ходи, похудни, відрости волосся та інші схожі речі.
Також він був дуже ревнивий. Ревнував мене до кожного хлопця, навіть з подругами забороняв спілкуватися. Через це у нас були постійні суперечки.

Згодом, він сказав, щоб я залишила роботу. У нього було на це багато причин:
– по-перше: він ревнує до колег по роботі;
– по-друге: я не встигаю по дому;
– по-третє: я жінка, яка має сидіти тільки з каструлями.

А я дурненька й вирішила залишити перспективну роботу заради наших стосунків. Я думала, що так він буде менше ревнувати та у нас усе налагодиться. Та буде усе так, як раніше.

Я його дуже любила та була готова на все заради наших стосунків. А марно…

Ревнощі та постійні скандали не зникли з нашого життя. Я не можу ні піти з подругами кудись, ні збудувати свою кар’єру, нічого.

Після чергового скандалу, я зрозуміла, що більше так не можу. Я пішла від нього.
Жаль, що стільки часу втрачено.

Запам’ятайте ніколи не руйнуйте своє особисте життя заради когось. Ця людина може бути не вартою цього.

Через деякий час я дізналася, що він мені часто зраджував з іншими жінками. А я в той час сиділа й борщ йому готувала. Мені було так не приємно, я для нього все, а він.

Зараз, у мене життя налагоджується. Я працевлаштувалася на нову роботу, з подругами примирилася. А нових стосунків поки, що немає.
Я безмежно рада, що пішла від Ростислава, хоча потратила багато часу. Але це для мене великий досвід.

 

Оцініть статтю
Через мого хлопця у мене не має права та часу на себе та на кар’єру.