Я вирішила більше не їздити закордон, оскільки запідозрила, що чоловік когось має. Тому, я вирішила повернутися на стару роботу і перевірити чи я права.

Я була закордоном на роботі близько 5 років. 2 рази на рік я приїжджала додому. У мене там було хороша високооплачувана робота, тому її не хотілося покидати. Тут на місці я б не заробила стільки.

Чому я поїхала, а не чоловік? Все дуже просто. Моя фірма відкрила там філіал, і мені запропонували ним керувати. Це зовсім інший рівень та зарплата, ніж була в моєму місті. А ми хотіли доробити будинок, та й дочка ставала старшою, потрібні були кошти на навчання та на квартиру для неї. Чоловік працював автомеханіком, і нас в принципі все влаштовувало.

Ми домовилися, що як тільки доробимо хату і купимо квартиру для дочки, я повернуся на батьківщину працювати. Я висилала досить великі кошти, і за них чоловік мав доробляти ремонт в домі та облаштовувати сад, ну і відкладати на квартиру донці.
Та кожного разу, коли я хотіла через камеру подивитися що готово, чоловік відмовлявся показувати, мовляв, поки не закінчить. Але я відчувала що тут щось не так. І дочка казала, що тато часто не буває вдома.

Тому я вирішила більше не їздити закордон, щоб перевірити чи чоловік мені зраджує.
Я повернулася на стару посаду, помагала донці з навчанням, і пробувала навести порядки з будинком. Я не розуміла, як за стільки років, і за стільки грошей що я висилала, не можна було довести дім до порядку.
Чоловік це пояснював тим, що в нього з’явилося багато роботи, він приходить пізно додому і не має вже сили щось робити вдома. А за гроші він вчив і одягав доньку, і купляв продукти.
Я розуміла що гроші якимось чарівним способом зникали з дому, але не могла розібратися куди.

Одного разу я швидше закінчила роботу, і вирішила зайти в кафе пообідати, бо цілий день нічого не їла.
Побачивши одну чудесну картину, їсти мені перехотілося. За столом сидів мій чоловік, і якась молода дівчина. Мій стан тоді не можливо передати слова. Такий біль всередині. Я до останнього надіялася, що це все не правда. Вони сміялися, трималися за ручки, потім встали, і я побачила що вона вагітна.

Як я попала додому, не розумію. Я не знала що мені робити, я пів життя потратила на те, щоб у них все було, але мене просто використали. Тепер, я розумію куди йшли мої гроші, і чому будинок досі не готовий. Як сказати донці, я не знала, це буде велика травма для неї.

Я прийшла додому і заснула. Проснулася зранку, і побачила як чоловік збирає валізу. Він ще щось говорив, але в мене всередині була така пустота, що я нічого не чула. Я була лише гаманцем, який допоміг чоловіку купити квартиру для себе та коханки, і створити собі нову сім’ю.

Оцініть статтю
Я вирішила більше не їздити закордон, оскільки запідозрила, що чоловік когось має. Тому, я вирішила повернутися на стару роботу і перевірити чи я права.