Іноді мені здається, чоловік не розуміє, що наша з ним родина і родина його сестри, це дві зовсім різні та окремі родини

Ми з чоловіком одружені вже п’ять років. Ще з самого початку я бачила, що у нього доволі тісний зв’язок з родиною, та не вбачала в цьому нічого поганого. Але за останній рік моя думка змінилася.

В мого чоловіка є старша сестра і так вийшло, що вони з чоловіком рік тому придбали собі квартиру біля нашого будинку. Дарина взагалі непогана людина, хрещена нашого сина, але полюбляє всіх життю повчати. Після переїзду вона стала частіше до нас приходити, більше спілкуватися із братом. І я почала помічати, що він їй багато що розповідає про наше сімейне життя, плани, навіть сварки, а Дарина дає йому поради, до яких він прислухається. Це мене дуже обурює, я вважаю, що обговорювати сімейні справи з іншими не припустимо. Я б ще могла зрозуміти, коли поради дають батьки, вони вік прожили, досвід життєвий мають. До того ж у нас із Дашею погляди на життя зовсім різняться, є багато речей, до яких ми ставимося діаметрально протилежно.

Недавно склалася зовсім неприємна для мене ситуація. У цьому році наш син закінчує дитячий садочок і постало питання, у яку школу його записати. Ми з чоловіком багато інформації дізнавалися, чи є група подовженого дня, бо ми вдвох працюємо, чи є клас з поглибленим вивченням іноземної мови, скільки діток у класі, звісно що збирали відгуки про вчителів, щоб були компетентні, з дітьми працювали сумлінно, багато усього. Ми зупинили вибір на двох школах. Одна біля нашого будинку, зручно, що близько біля дому, інша біля роботи.

Звісно своїми клопотами ми ділилися з близькими. Одного разу Дарина була у нас у гостях та зауважила, що її сусідка вчителька у школі, я спочатку не звернула на це увагу, а мала б. Через деякий час чоловік почав пропонувати віддати сина зовсім в іншу школу, яку ми не брали до обговорення, тому що там стара будівля, без ремонту, відгуків хороших мало, знаходиться вона далеко від нашого будинку.

Ввечері завітала Даша та запитала, чи готові ми до школи, вона вже про все домовилася, я аж розгубилася від такого розвитку подій. Виявляється, що вона вже із сусідкою поспілкувалася, і та її переконала, що школа хороша, бо там посилене харчування. Я намагалася пояснити, що це не головний критерій під час обрання школи, чоловік мій мовчав. Потім додав, що сестра його турбувалася, а я не оцінила її зусиль, крім того діти ростуть, у школі у них крім фізичних навантажень, ще й розумові, тому якісне харчування важливе, щоб поновити сили. А до сьогоднішнього вечора важливим було вивчення іноземної мови!

Звісно, Дарина сказала, що вирішувати нам та пішла додому. Тут, я з нею згодна, але як перевчити чоловіка, що сімейні справи, це не справи його сестри, не знаю.

Оцініть статтю
Іноді мені здається, чоловік не розуміє, що наша з ним родина і родина його сестри, це дві зовсім різні та окремі родини