Зустріч з маленькою, самотньою дівчинкою.

Моя подруга Вікторія поверталася з роботи додому та зустріла милу дівчинку, ця зустріч змінила життя Вікторії та маленької Анни. Вікторія працювала адміністратором у готелі, мала молодого чоловіка, але ще не заміжня. Їй всього лиш двадцять три роки, навіщо спішити.

Так от цього вечора, Вікторія побачила дівчинку, яка сиділа у стінки супермаркету та тихенько плакала. Дівчинка була не доглянута, голодна та дуже засмучена. Вікторія звичайно ж вирішила допомогти їй. Привела додому, нагодувала, допомогла помитися. Дівчинка розповіла, що жила вона тільки з мамою, але вона потрапила в аварію й загинула, близьких більше немає, а батька ще до її народження не стало.

Вікторія та Анна стали близькими за цей вечір та встигли привикнути та полюбити одна одну за такий малий період. Вікторія вирішила удочерити Анну та у неї вийшло. Зараз у них прекрасна маленька сім’я.

Вікторія любить свою донечку, як рідну та готова зробити усе для неї. Анна теж полюбила Вікторію та притягнулася до неї усім своїм серцем.

Вікторія одружилася зі своїм молодим чоловіком, який теж полюбив Анну та заміняє їй батька. Також в Анни скоро буде братик або сестричка. На народження нового члена сім’ї ми усі з нетерпінням чекаємо.

Оцініть статтю
Зустріч з маленькою, самотньою дівчинкою.