Зустріч випускників зі школи, яка відкрила людей з іншої сторони.

Після закінчення школи пройшло п’ять років та ми з колишніми однокласниками вирішили зустрітися та провести час, згадати старі добрі часи, поговорити про теперішні наші справи та провести цікаво час у колі давно тобі знайомих людей. Ми з ними проводили більше часу ніж з сім’єю, вони знають нас краще ніж будь-хто інший.

Ми поїхали за місто на шашлики, уже декілька людей зібралися, хтось зі своєю другою половинкою, хтось сам. Та сиділи ми та говорили про все, ділилися успіхами та невдачами.

І тут під’їхав ще один наш однокласник Михайло, на дорогому чорному джипі, стильно одягнений, а яким красунчиком став: доглянута борода, сучасна зачіска та чудовий чоловічий запах. Усі дівчата почали соромитися. Було помітно, що він кожній сподобався. З іншого сидіння вийшла красуня-дружина.

Михайло дуже змінився, став більш брутальним, сміливішим та красивішим. Чоловіки — заздрять, а жінки — хочуть.

Він розказав, що відкрив свій бізнес (здає в оренду автомобілі, більшість для таксі), одружився з дівчиною, яку по-справжньому кохає та разом мають донечку та планують ще синочка.

У школі Михайло був тихим хлопцем, але розумним. Часто були насмішки у його сторону, дівчатам не подобався, а з хлопцями не міг знайти тем для спілкування.

Але зараз він став приязний та відкритим у спілкуванні. З ним дуже цікаво спілкуватися, можна розмовляти годинами на різні теми.

Ось такі зміни бувають, Михайло цьому великий доказ. Усього можна в житті досягнути, потрібно всього лиш бажання та велика мотивація. Сподіваюся, у кожного з моїх однокласників складеться хороша доля. Кожен заслуговує на велику дружню сім’ю та хорошу, перспективу кар’єру.

Зустріч випускників пройшла весело та дуже цікаво. Справді, було дуже приємно зустрітися з людьми з якими проводила багато часу у своєму житті. Це так ностальгійно та велика буря емоцій.

Оцініть статтю
Зустріч випускників зі школи, яка відкрила людей з іншої сторони.