Зустріч із молодим чоловіком, яка запам’ятається надовго.

У одній із соціальних мереж, я познайомилася із цікавим хлопцем. У нас знайшлося багато спільних тем й ми хотіли продовжити наше спілкування.

Та нарешті ми вирішили зустрітися…

Віталія, я бачила лише на фото та мені здавалося, що зможу впізнати його наживо, але ці фільтри завжди нас підводять.

Настав день зустрічі…

Я одягнула чорну сукню, зробила макіяж та пішла у кафе. Коли я прийшла, то Віталія ще не було, але за одним столиком сидів чоловік, який був дуже схожий  на мого знайомого.

Я подумала, що це саме він. Підсіла та почала діалог, але помітила, що він здивований та не знає що відповісти. Не встигла я нічого запитати, як прийшла його дівчина та влаштувала скандал та почала звинувачувати свого коханого у зраді.

Як виявилося, це був не Віталій.
А Іван який прийшов зі своєю дівчиною перекусити у кафе. Все-таки ми вирішили цей конфлікт та я вибачилася, що потурбувала.

В цей час, прийшов хлопець з яким самого початку, я повинна була зустрітися й ми чудово провели час. Та ще зараз зі сміхом пригадуємо нашу зустріч.

Також я щаслива, що познайомилася із цією хорошою людиною, адже з ним насправді так комфортно та весело й таких історій у нас ще багато. А перед Іваном та його дівчиною було дуже незручно.

Оцініть статтю
Зустріч із молодим чоловіком, яка запам’ятається надовго.