Зрада коханої із колишнім.

З Людмилою я познайомився на одній вечірці, наших спільних друзів. Ми веселилися та зацікавилися одне одним й зрозуміли, що це кохання з першого погляду.

Я підійшов познайомитися та сказав, що вона мені сподобалася, а вона відповіла взаємністю. Пізніше обмінялися номерами телефону та спілкувалися кожного вечора, а згодом почали зустрічатися.

Наші стосунки були на висоті. Скільки приємних спогадів, спільних подорожей, любов, підтримка та злагода. Все було в наших стосунках, окрім вірності.

От уже рік ми були разом та були щасливі через те, що зустріли одне одного. З нею мені було спокійно та дуже цікаво, вона справді надзвичайна дівчина із доброю душею.

Але одного зимового ранку, Людмила прийшла в сльозах та розповіла про зраду. Вона пішла на вечірку в честь дня народження її подруги, а в цьому самому клубі відпочивав її колишній хлопець, Артем.

Вони розговорилися, згадали усі моменти та коли випили ще по одному келиху, у них виникли якісь почуття чи це прив’язаність чи щось більше, я не знаю.

Вранці, Людмила пошкодувала про цю ніч та вирішила бути зі мною чесною та усе розповіла й попросила пробачити. Казала, що це її помилка й те, що кохає вона тільки мене та дуже скучає. Я теж скучав та любив її усім серцем.

Я довго думав, намагався прийняти правильне рішення та вирішив дати їй шанс.

Адже я згадав усі наші спільні моменти та наші відчуття в той час та вирішив, що нам потрібно боротися за наше кохання тому, що ми хочемо бути одне з одним.

Ми знову були разом, усе було добре, але не було довіри. Я завжди підозрював, що можливо вона з кимось іншим. Але любив й готовий був чекати поки знову зможу їй довіряти.

Та все наче було добре, але це лиш так здавалося…

Приїхав я одного вечора раніше, ніж зазвичай та коли зайшов у спальню побачив Людмилу не одну, а з моїм другом. Ми з ним дружили уже багато років, я ще їх познайомив. А вони наплювали на мою дружбу й зрадили мені. А зі сторони дівчини уже не вперше.

Я зрозумів, що не потрібно давати ще один шанс. Якщо, людина зробила щось то буде продовжувати це роботи. Це стосується не тільки зради.

Оцініть статтю
Зрада коханої із колишнім.