Зовсім не схожі брати.

У моєї подруги Наталі є двоє красивих синів. Старшому Олегові двадцять років, навчається на четвертому курсі університету. А вісімнадцятирічний Павло теж навчається, а також працює.

Павло є відповідальним та самостійним, а Олег — трішки егоїстичним та безвідповідальним, який всі свої фінансові справи вирішує за допомогою батьків.

Для того, щоб хлопцям оплатити навчання в університетах, батьки працюють зі всіх сил. Молодший син бачить, що їм важко й вирішив знайти підробіток, щоб не просити у батьків гроші на якісь особисті речі чи розваги.

А от Олег й не думає про батьків, а лише про вечірки, дівчат й створює постійні проблеми. Думає лише про себе та завжди бере кошти у матері.

З ним постійні витрати…
В університеті потрібно платити за прогули, за його розваги теж потрібно оплатити, а ще різні штрафи за хуліганство.

На роботу хлопець теж не хотів йти. То зарплата його не влаштовує, то колектив, то добиратися довго.

Але після того, як батько переставав давати кошти, він відразу почав працювати. Але інколи у матері ще просить допомоги, адже свою зарплату витрачає за три дні.

Ось така різниця між братами. Ніби виховували їх однаково та є рідними братами, але зовсім не схожими. Хоча, різниця маленька є. Олег більше мамин синочок, а от Павло батьковим. Можливо тому, вони такі не схожі.

 

Оцініть статтю
Зовсім не схожі брати.