Змінилася в улюбленому ресторані офіціантка, вона мені дуже не сподобалася

Розповім я вам сьогодні одну зі своїх життєвих ситуацій, яка сталася зі мною в досить непоганому ресторані. Я часто туди заходжу, це моє найулюбленіше місце, там мене вже запам’ятав весь персонал, з деякими навіть зустрічаюся в неробочий час.

А ось на днях одна з офіціанток звільнилася, не знаю з якої причини, але можу здогадуватися, скоріше за все через те, що жінка вже у віці та їй важко бігати від одного столика до іншого. На її місце взяли молоду дівчину, вона молодша за мене на три роки. Гарненька, насмілюся зауважити, все при ній, дуже симпатична. Але як відкриє рота, так відразу стає гидко від її манери спілкування.

В один із днів мені «пощастило» з нею поговорити. Ця особа дуже грубо зі мною обходилася, хоч і приносила замовлення вчасно. Як на неї ще ніхто не поскаржився, я взагалі дивуюся. Так ось, я закінчила свою невелику трапезу й попросила рахунок. Дівчина підійшла до мене та кинула книжку з чеком мені на стіл, тихо сказавши:

– Нарешті.

– Перепрошую? Ви сьогодні не в дусі? – поцікавилася я.

– Та ось дивуюся, що така, як ви, може приходити в такий заклад. Судячи з вашого зовнішнього вигляду й не скажеш, що багато заробляєте.

От нахаба, подумала я тоді. Такого мені ще ніколи не говорили. До її відома я отримую набагато більше, ніж вона! Поклавши круглу суму, я промовчала й вирішила посидіти ще трохи, поки вона віднесе гроші в касу. Через хвилин десять я підійшла до неї та запитала:

– А де моя здача?

– Яка здача? Я думала, ви з чайовими вирішили покласти однією купюрою.

– Я не говорила, що там і на чай. Я не збираюся витрачати свої гроші на таку нахабу, як ти, голубонько, максимум за смачну їжу, не більше.

– Та як ти смієш зі мною так розмовляти?! Я зараз покличу адміністратора.

– Клич, – впевнено відповіла я їй, знаючи, що зараз може статися, – якщо ти думаєш, що він тобі допоможе, нумо, я чекаю.

– А ось і покличу, більше ти сюди не зайдеш, це я тобі гарантую.

Як я і передбачала, адміністратор ресторану не змінився, я теж з ним особисто знайома. Ми обидві розповіли йому про те, чому його покликали, він вибачився переді мною, віддав здачу, а офіціантку попросив теж вибачитися та покликав до себе. На наступний день я дізналася, що її звільнили, давно пора, з таким персоналом дійсно дуже неприємно перебувати в улюбленому місці.

Оцініть статтю
Змінилася в улюбленому ресторані офіціантка, вона мені дуже не сподобалася