Зміни на краще! Як Ростислав змінив своє життя.

Зі мною в класі навчався такий хлопець на ім’я Ростислав. Високий, світловолосий та з голубими очима. Він подобався дівчатам, адже був сильним та красивим, але йому в той час було не до дівчат. Він намагався вирішити серйозні проблеми в нього вдома.

Він був з неблагосприятливої сім’ї, але батьків не вибирають. Йшли роки, юнак ріс, спостерігаючи за поведінкою батьків. З роками він все більше ненавидів своїх батьків та хотів швидше з’їхати від них та почати своє нове життя.

Вони пиячили, вживали не цензурну лексику, влаштовували постійні бійки та скандали. Про цю сім’ю усі знали, адже вони вміли привернути увагу до себе.

Також, вони хамили оточенню та любили щось поцупити у магазині, а батько однокласника завжди бив свою дружину та сина. Коротко, він був жорстокою людиною та нікого не любив.

Ростислав був не винятком…
Був ще тим бешкетником, але водночас з доброю душею.
Часто бився та розпивав алкоголь. Все почалося з пива й продовжувалося міцнішими напоями, навіть дійшло до наркотичних засобів.

А також Ростислав допомагав кожному та завжди міг заступитися за слабшого. Він був хорошим та чуйним, просто йому не пощастило з сім’єю.

Після закінчення школи пройшло уже шість років. Я не бачила свого колишнього однокласника та нічого не чула про нього.

Але нещодавно, я зустріла його із дружиною та маленькою донечкою.
Як виявилося, коли Ростислав закінчив школу, він поїхав закордон й почав влаштовувати своє майбутнє.

Спочатку, він кинув пити й змінив свій спосіб життя. Знайшов перспективну роботу, а згодом відкрив свою справу.

А через деякий час зустрів кохання усього свого життя. Й тепер у них прекрасна, щаслива й дружня сім’я.

Аміна є хорошою дружиною, яка по-справжньому кохає Ростислава та старається зробити їхню сім’ю ще щасливішою. Також, є прекрасною мамою для їхньої красивої донечки.

А Ростислав став найкращим батьком у світі для маленької Міланочки, турбується про неї та надає свою любов та ласку. Він намагається на стати таким же як його батьки, адже розуміє як це боляче та неприємно для оточуючих, а тим паче для маленької дитини.

А до минулого Ростислав зовсім не хоче повертатися. З мамою він спілкується та допомагає їй. А з батьком він немає бажання навіть бачитися, адже пам’ятає усі його вчинки. Пам’ятає усі бійки, п’янки, неприємні слова у свою сторону, не цензурну лексику та байдужість до його життя. У Ростислава навіть залишилося декілька шрамів на його тілі, від побоїв батька та тепер він не хоче згадувати ці моменти.

 

Оцініть статтю
Зміни на краще! Як Ростислав змінив своє життя.