Жінка застукала чоловіка із коханкою.

Уже п’ять років, я працюю у магазині жіночого одягу та білизни. Такі історії бувають доволі часто. Люди сваряться, дізнаються про зраду, займаються особистими справами у приміряльній та інші схожі ситуації.

Деякі ситуації беруть за душу та не виходять з голови. А з деяких можна посміятися. А є й такі історії які обурюють.

Сьогодні, я вам розкажу одну з історій, яка торкнулася мого серця за жінку й обурило через її чоловіка:

“Так ось, одного дня у магазин прийшла мила та дуже красива жінка. Їй було десь років — тридцять два. Жінка була доглянута, струнка та дуже красива. Вона мені розповіла, що через тиждень у неї річниця весілля з чоловіком. Тому вона підготувала для нього танець та романтичний вечір. Й попросила допомогти підібрати їй красиву білизну, щоб у ній було зручно танцювати та красиво. Мені сподобалося те, що вони уже декілька років одружені, а романтичність не зникає. Думаю, що у стосунках завжди потрібно старатися одне для одного, робити приємні речі для одне одного. Жінка дуже приємна у спілкування, хотіла б з нею ще раз зустрітися. Адже вона справді щира та добра.
Почала вона приміряти різні комплекти білизни та коли вийшла показати мені, її погляд застиг. Вона почала пильно дивитися на пару, яка увійшла в магазин та романтично бесідували й вибирали сукню. Виявилося, що це був її чоловік та його коханка. Жінка зайшла назад у приміряльню та сказала, що купує цей комплект. Та з високо піднятою головою підійшла до чоловіка та спокійно сказала: “Що подає на розлучення“. Та гордо й спокійно, без скандалів пішла з магазину. Він зразу же за нею та почав просити вибачення. Але я думаю, що вона не пробачила його.”

Продовження історії я не знаю. Хоча, справді дуже цікаво. Мені дуже сподобався жест цієї жінки, її спокійність та гордість просто ідеальна. Вона варта кращого, який буде її по-справжньому цінувати. Я сподіваюся, що вона знайшла іншого чоловіка, який достойний її.

Оцініть статтю
Жінка застукала чоловіка із коханкою.