Жінка, яка все життя допомагала близьким, нарешті взялась за своє життя та почала його спочатку!

— Зараз нарешті моє життя налагодилось, і я можу жити лише для себе і будувати свою власну сім’ю. Мені 46 років, але попри це, вірю, що можу знати кохання, якщо буду жити у гармонії з собою! – Каже Олена.

— Ти зовсім неправильно живеш, – відповідає її мама, Валентина Сергіївна, – у твоєму віці уже дітей і чоловіка мають інші жінки, а ти по психологах і закордонам їздиш, та хоч би мамі та сестрі допомогла, так ні, думаєш тільки за себе!

Олена, вже зовсім не молода жінка, але тільки зараз почала жити так, як хоче вона, адже раніше такої можливості у неї не було.

Жінка виросла у бідній сім’ї, батька немає, мама весь час на роботі, щоб прогодувати двох маленьких доньок. Молодша сестра Олени Світлана зараз має свою сім’ю: чоловіка і двох дітей. Але попри це, живе так само на останні гроші, тому усе життя вона просила допомоги у старшої сестри.

Ще зі студентських років Олена вирішила, що буде працювати за двох, щоб її молодша сестра ні в чому собі не відмовляла, тому і проблеми з навчанням старша сестра брала на себе, поки Світлана розважалась із друзями. Саме через те часу будувати свою сім’ю чи шукати чоловіка в Олени не було, але й коли на горизонті з’являвся хороший хлопець, то її оточення, включаючи сім’ю жінки, не визнавали хлопця й робили усе можливе, щоб його позбутись.

Підрісши, Олена поїхала на декілька років в Італію на заробітки, кожен місяць вона сестрі надсилала багато грошей. Приїхавши назад додому, сестра вже одружилась зі своїм чоловіком. Він був звичайним механіком, заробляв дуже мало, та ще й вона вже завагітніла. Тому Олені знову довелось допомагати грошима. Але з часом потреби молодшої сестри різко збільшились, вона просила постійно дорогу техніку, розкішне вбрання, елітну їжу, але Олені хотілось свого щастя, хотілось знайти хорошого чоловіка і мати дітей.

І ось, коли на Новий рік вона привела досить хорошого успішного чоловіка знайомити з родиною, то стався неймовірний скандал. Виявляється, що Олена не купила своїм племінникам новенькі телефони в подарунок, хоча їх мама обіцяла, що їх тітка обов’язково їх подарує.

У той момент жінці було так соромно за це все перед тим хлопцем, що вона вирішила відсторонитись хоч на трохи від сім’ї, бо так вона назавжди залишиться одна, тому не роздумуючи, жінка взяла білети назад в Італію та вирішила, що почне нове життя.

Оцініть статтю
Жінка, яка все життя допомагала близьким, нарешті взялась за своє життя та почала його спочатку!