Жінка яка більше не може нічого робити, і її чоловік який не відчуває втоми

В неї дійсно не було більше сил, на роботу.

Його жінка була виснажена. Адже працювати це не так легко. Тим паче, якщо ти кондитер, як вона.

Кожен свій день вона проводила на кухні за випікання бісквітів і кексів. Постійно щось змішувала, розбивала додавала і знову випікала. До того ж їй кожну хвилину дзвонили клієнти та замовляли торти. І кожного тижня їй доводилося їхати в магазин за закупками.

Ввечері нічого не їла. Навіть в душ не завжди встигла. На роботі вона наїдалася на цілий день. Але всі її речі були в муці й кремі, одного разу, вона заснула прям у фартуху, і кіт почав злизувати залишки крему з нього.

Це все через її роботу. Адже кожного дня вона виконує купу справ

І поки готуєш купу замовлень, часу на щось інше просто не залишається. Сил немає, щоб зняти брудний фартух і сходити в душ. Ну і точно щоб прибрати за собою крем з ліжка.

А про прибирання дому взагалі мовчу, як коли в тебе стільки замовлень і завдань можна ще щось зробити. Хочеться лише прийти й просто впасти на ліжко, і не думати чи забруднила ти простирадло з подушкою чи ні.

Чоловік сприймав це все нормально, то того ж в нього було набагато більше часу.

Він також ходив на роботу, і пізно приходив. Але його робота не забирає стільки сил. Все що ти робиш, це розносиш їжу від столика до столика. Не думаю, що офіціант може зробити якусь користь людям. Узяв меню і ходиш до всіх посміхаєшся, щоб більше чайових залишили.

Бігати по всьому залі також не легко, до кінця дня ноги жахливо втомлюються, і вітатися з кожною людиною за столиком також набридає.

Він приходив і продовжував бігати по квартирі. Він вже не так втомлювався, адже після кінця робочого дня не відчував ніг.

Все робив за дружину. Навіть їсти сам готував. Прибирав у кімнаті, постіль змінював після дружини і її борошна. Мив підлогу і посуд. Інколи доводилося дзеркала і холодильник. Намагався постійно дотримуватися чистоти.

Він вже звик до цього, за словами дружини, він не робить ніякої користі іншим людям, старається хоча б собі. У нормальних сім’ях все звичай навпаки, а у них он як не стандартно.

Жінці було тяжко. Дійсно її робота забирала купу енергії. Вимісити тісто, або приготувати три торти в один день було практично неможливо, але вона збирала усі сили в кулак, і закінчувала роботу.

У неї була дійсна відповідальна робота, і як ви вже зрозуміли їй було не до пилюки у домі.

Розумієте?

Оцініть статтю
Жінка яка більше не може нічого робити, і її чоловік який не відчуває втоми