Жінка кинула свою рідну дочку, а зараз виховує, як я гадаю, усиновлену дитину

Нещодавно зі мною зв’язався батько моєї колишньої дружини. Він мені розповів про те, що його дочка стала мамою. Дитині, до речі, майже чотири роки та я підозрюю, що його всиновили. Моїм припущенням є ряд вагомих причин, про які зараз розповім.

Чесно кажучи, я був навіть шокований.

Про саму дитину тесть зі своєю дружиною дізналися тільки тоді, коли його до них привезли в гості. Ну тут підозрювати, що цілих чотири роки ця парочка приховувала дитини тому, що боялися пристріту, нерозумно, я вважаю. Хоча Іван Степанович мені так і сказав, коли ми розмовляли.

Як я знаю, новий чоловік моєї колишньої безплідний вже дуже давно. Як він сказав їй після весілля, жодна дівчина не могла від нього завагітніти, з якими він спав, в це число увійшла і Валя. Не пощастило їй злегка з новим чоловіком, але зате він при грошах, заробляє більше, ніж я. До речі кажучи, у мене з Валентиною є дитина, дівчинка, яку звуть Яна. Її дружина залишила мені, не захотіла бути «жінкою з причепом», як вона сказала. Але ось як тільки Валя вийшла заміж за іншого чоловіка, так вона відразу зажадала, щоб дочка їздила до них у гості. Один раз вони не хотіли її віддавати мені, коли забирав додому, навіть хотіли удочерити. Хотіли залишити мене без власної дитини! Я відразу влаштував скандал та більше Яну не пускаю туди.

Після цього Валя зовсім перестала з нами спілкуватися через свого чоловіка.

Та й взагалі якось дивно вони себе ведуть. Про власну дитину заявили тільки після не малої кількості років, якби ж то через тиждень сказали, все можна зрозуміти, але через чотири роки! Це нонсенс якийсь. Тим більше купили собі заміський будинок, якомога далі від рідного міста Валентини. Частіше до тещі з тестем приїжджає не їхня рідна дочка, а зять, розповідає як вони важко живуть, скаржиться іноді на Валю. Навіть якось просив Івана Степановича припинити зі мною спілкування, мовляв, я погано буду на них впливати, у них же новий зять з’явився, краще з ним підтримувати більше контакту, ніж зі мною.

Буде їм важко зі своїм другим онуком, люди вже у віці, Віра Олегівна ледве тримається на ногах, а Іван Степанович аби як чує, зі слуховим апаратом ходить, і то іноді він не допомагає.

Не хотілося говорити на пряму про свою здогадку на рахунок усиновлення, але думаю вони все ж люди не дурні, здогадуються вже, що щось тут не так.

Навіть цікаво стало, як Валентина тепер буде ставитися до свого сина. Чи не кине вона його також, як кинула Яну.

Оцініть статтю
Жінка кинула свою рідну дочку, а зараз виховує, як я гадаю, усиновлену дитину