Заздрість мого друга, щодо моєї дружини.

Уже декілька років я дружу із Денисом. У нас вже є сім’ї: прекрасні дружини, у мене дві доньки та у нього син. Ми часто проводимо час сім’ями та їздимо разом на відпочинки, організовуємо пікніки та різні вечірки.

З Денисом не буває сумно, завжди якийсь шум, веселощі та позитивні моменти. Денис є хлопець з гумором, з вічною молодістю та з безмежною енергійністю, якщо коротко то є душею компанії.

Моя кохана дуже смачно готує та є справжньою господинею. Та й Денис постійно говорить, яка у мене чудова жінка. Та почав нарікати на свою, що вона не хазяйновита та казав, що хотів би мати таку саму дружину, як моя.

Завжди старався сказати якийсь комплімент моїй коханій, приділити увагу та турботу.

Спочатку, я просто не звертав уваги та не думав, що він серйозно. Але згодом, він почав проявляти більші знаки уваги до Марії: дзвінки, натяки на щось більше не враховуючи дружбу та запрошення на зустріч.

Я звичайно, не міг цього терпіти та посварився із Денисом. Насправді, дружина у нього чудова, просто Денис не є хорошим чоловіком. Він не старається для Ольги, не проявляє уваги та любові.

Справді, я часто помічав, як Денис холодно ставиться до неї та немає ніякої поваги. Завжди критикує її та зневажливо себе поводить. Коли ми збираємося усі разом, то він принижує свою дружину. Розказує про неї різні неприємні речі, які ображають таку милу та чуйну людину.

Жаль таку хорошу дівчину, вона не заслуговує такого ставлення, а варта вона більшого та кращого. Ольга кохала його та довгий час терпіла таку поведінку свого чоловіка.

Після нашої суперечки, ми більше не спілкуємося, але до моєї дружини він ще дзвонить та пише. Але Марія не відповідає взаємністю та заблокувала його, щоб він відстав від неї.

Нещодавно я дізнався, що Ольга розлучилася з ним та більше не хоче повертатися до цих стосунків. Їй набридла постійна критика та зневага.

А Денис почав пиячити та намагається повернути свою кохану. Адже зрозумів, наскільки вона для нього дорога.

На жаль, ми цінуємо тільки тоді, коли втрачаємо. Але час не можливо повернути, тому потрібно жити далі та потрібно цінувати те, що маєш.

Оцініть статтю
Заздрість мого друга, щодо моєї дружини.