Завжди ставлю блокнот на одне і те саме місце, але одного дня, він зник

Живу я з батьками та з сестрою. У нас хороші та турботливі батьки, яких ми любимо понад усе на світі. Квартира у нас затишна та має креативний дизайн.

У одній кімнаті проживає мама з татом, а в іншій ми з сестрою. Моя сестра Яна старша від мене на один рік. Ми іноді сваримося, а іноді живемо душа в душу та часто проводимо час разом.

У мене є товстенький, червоний блокнот. У якому я записую свої плани та про те, як день пройшов та інші схожі речі. Та завжди його ставлю на поличку, біля свого ліжка.

Ось одного дня, коли я прийшла у кімнату то помітила, що на поличці немає блокнота, він зник. А на цьому місці уже стояла чашка із водою.

Я зрозуміла, що напевно це сестра забрала блокнот. Я прийшла до неї й ми почали сваритися, адже більше нікому не потрібний був мій блокнот. Вона сказала, що не мала де поставити чашку й вирішила забрати блокнот.
Й переставила його у шафу.

Я попросила щоб вона більше не переставляла мої речі. Адже, саме там місце для мого блокнота. Адже, мені так зручно й не потрібно його постійно шукати. Яна образилася й сказала, що більше не буде.

Але через декілька днів, історія повторилася. Вона знову на моє місце поставила свою річ, а мій блокнот знову переставила. Ми завжди сперечаємося на цю тему, але це не допомагає й вона продовжує доставляти мені дискомфорт.

Сподіваюся, що ми найближчим часом переїдемо у будинок й у мене буде власна кімната. В якій ніхто не буде мені заважати.

Оцініть статтю
Завжди ставлю блокнот на одне і те саме місце, але одного дня, він зник