Завищені вимоги від дружини.

Мій брат Микола два роки тому одружився з Аліною. Познайомилися вони в одній із подорожей, провели разом час та почали зустрічатися. Аліна спочатку була чуйна, ввічлива, щира та трішки вперта.

Тоді Микола ще не знав, що вона мамина принцеса. Познайомилися із батьками, усе було чудово, мама Аліни була гостинною та ввічливою жінкою.

На той момент Микола почав вести свій бізнес та доволі гарно заробляв, матері дівчини це подобалося. Вона намагалася якомога швидше одружити їх.

Так от, одружилися вони. На весілля усе вибирала Аліна та її мати, думкою брата ніхто не цікавився, те ж саме з будинком, та з усім.

Галина Романівна (мама Аліни) часто навідувала свою доньку та зятя та завжди вказувала хто, що має робити. Її донька мала відпочивати, робити манікюр, ходити на шопінг, а Микола повинен був заробляти на її забаганки, ще й встигати приділяти їй час.

А по дому треба найняти хатню робітницю, для якої платити буде звичайно мій брат. Також Микола він турботливий, завжди все робив для коханої.

Микола хотів, щоб Аліна теж для нього старалася. Щоб у неї теж виникало бажання зробити щось для свого коханого. Наприклад: могла б вечерю приготувати, поки він на роботі чи якийсь інший сюрприз. Але Аліна навіть не старалася для Миколи.

Він довго терпів, намагався вирішити цю ситуацію, обговорити все. Але все було марно.

Через деякий час, Микола вирішив розлучитися. Галина Романівна та Аліна почала суперечку, що він не має права та інші схожі речі. Але це було остаточним рішенням брата і все-таки пара розлучилася.

Зараз, Аліна ще не знайшла свого судженого принца. А Микола має нову дівчину, яка так же само як і він старається для їхніх стосунків, щоб усім було комфортно та затишно.

Я вважаю, що для хороших стосунків повинні старатися двоє. Адже, кожен хоче відчувати любов, підтримку та увагу.

 

Оцініть статтю
Завищені вимоги від дружини.