Заробляючи не малі гроші, батьки моєї дружини все одно просять у неї кошти

Так вже вийшло, що я не із заможної сім’ї. Мої батьки заробляли, як могли. Тато змінював роботу постійно, а мама вже як двадцять років не працює. Але не дивлячись на такий стан в нашій родині, мої батьки зуміли дати мені хорошу освіту, після якої у мене вийшло знайти непогану роботу.

На цій же роботі я зустрів свою майбутню дружину Марину. Її батьки непогано заробляють, вони і є власниками компанії, на яку ми з Мариною працюємо. До речі кажучи, від своєї дочки вони аж надто багато чого вимагають. Їм мало того, що у неї висока посада, поза роботою батьки постійно говорять їй про те, що їм потрібна допомога.

Сама допомога полягала ось у чому, вони закривають очі на те, що заробляють не малу суму грошей й просять їх у моєї дружини. Рита Геннадіївна сказала: «наші гроші — це гроші твоєї молодшої сестри, а твої гроші — це наші гроші». Дивно, чи не так?

З приводу сестри: їй вже двадцять сім років, але ось ні чоловіка, ні дітей не має. Як і власного житла, звичайно ж. Вона могла б купити собі якусь квартиру за гроші, які їй віддають батьки, але її вмовила теща залишитися з ними, мовляв, не хвилюйся, ми впораємося.

Нещодавно ми вирішили зробити ремонт в головному залі. Вклали в нього вельми кругленьку суму. Оцінка батьків дружини наших творінь не змусила себе довго чекати. Вони тут же сказали про те, що було б непогано зробити ремонт й у їхньому будинку, а особливо в кімнаті сестри.

Був ще такий день, коли до нас у гості приїхав тесть. Йому потрібно було порадитися зі мною з приводу нових шпалер для кімнати його молодшої дочки. У якийсь момент в мене вийшло перевести тему на додатковий заробіток, щоб батькам Марини вистачало грошей. Але, на жаль, Петро Васильович відмовився, він вважає, що все це суцільний обман.

Я був здивований такій відповіді. Невже Марина постійно буде віддавати зароблені гроші своїй матері з батьком? Вони ще і її сестру шкодують. Це якось несправедливо.

Мої батьки зараз, на відміну від деяких, так піднялися власними зусиллями. Я до цього дня дуже пишаюся ними. Не дивлячись на велику спокусу перед великою кількістю грошей, вони залишаються досить сумлінними людьми. Якщо у мене з дружиною й виникають якісь проблеми, то вони відразу намагаються з нами це обговорити, а вже потім говорити щось про гроші. А теща з тестем одразу говорять про свої бажання, та ще у такому тоні, щоб це було виконано негайно.

Так справи не робляться, хочу вам сказати. Розлучатися з Мариною через поведінку її батьків — нерозумно, але й терпіти це все я більше не збираюся.

Оцініть статтю
Заробляючи не малі гроші, батьки моєї дружини все одно просять у неї кошти