Залишилися без батьків, але зуміли пройти через всі труднощі

Батько Олега розлучився з його матір’ю, коли йому виповнилося дев’ять років. Але ці люди продовжували жити разом, розрив відносин зупинила вагітність. Через дев’ять місяців мати народила дівчинку, тато Вадим забирав свою дочку з пологового будинку без неї, вона в той день зібрала речі та мовчки пішла звідти. Надовго чоловіка не вистачило й він теж кинув своїх дітей, пішов до якоїсь молодої дівчини.

Приблизно три роки батько був зі своїми дітьми. Вже у дванадцять років маленький хлопчик усвідомив, що йому доведеться брати велику відповідальність за свою молодшу сестру. Йому було дуже непросто, він хотів безтурботно проводити час, але згадував, що вдома на нього чекає Вікторія, яка досі й ходити не навчилася. Через місяць випрошування їжі або якихось грошей у літньої сусідки Наді, вона зрозуміла, що дитина це робить не дарма, що вдома крім них, немає нікого. Надя викликала охорону опіки та вони забрали дітей в дитячий будинок. Там вони навіть за батьками не нудьгували. Після того, як старший став повнолітнім, йому допомогли з надходженням до ліцею й оформили на нього однокімнатну квартиру.

Під час навчання в ліцеї Олег познайомився з милою дівчиною, Тетяною. Вона прийшла сюди теж завдяки дитбудинку, а опинилася в такому ж становищі через те, що мами й тата не стало, коли вони летіли в літаку додому, той просто зник з поля зору радарів та всіх пасажирів так і не знайшли. Вони добре розуміли один одного, тому долали багато труднощів разом. А потім, як закінчили навчання, Олег запропонував руку та серце своїй обраниці, на що та відповіла позитивно.

Олег й Таня одружилися, пізніше у хлопця вийшло удочерити свою сестру. Вони купили нову двокімнатну квартиру та стали жити разом. Десь через років п’ять Олег дізнався про те, що його батько опинився один на вулиці, та молода дівчина, яку він обрав замість дітей, пішла до іншого, Вадим просто не впорався з усіма її бажаннями, грошей не вистачило та він залишився ні з чим. А його син дізнався про це як раз через нього особисто, він йому телефонував, але Олег навіть слухати його не став, мовчки скинув виклик та спокійно зітхнув з думкою про те, що більше ніколи не захоче бачити цю людину у своєму житті.

Оцініть статтю
Залишилися без батьків, але зуміли пройти через всі труднощі