Залишилася сама, коли дізналася що вагітна.

Є у мене хороша подруга Тетяна, дружимо ще зі шкільної парти. Вона мила, добра та щира у спілкуванні. З нею дуже приємно спілкуватися, адже вона є розумною та веселою. Та й на вигляд вона справжня красуня: висока, голубоока та з веснянками на щоках. Вона справді хороша, я рада, що маю таку подругу.

Жила Тетяна тільки з татом, оскільки мати загинула ще коли їй було вісім рочків. Батько, від ранку до вечора на роботі. Тому з домашніми обов’язками справлялася вона сама. Ще з ранніх років Тетяна знала, що таке відповідальність та самостійність.

У Тетяни був хлопець Олег. Високий, кароокий та дуже розумний. Тетяна покохала його та хотіла бути з ним. Але коли хлопець дізнався, що дівчина вагітна, то залишив її.

Подрузі було дуже не приємно й вона не знала, що їй робити. Тому прийшла за порадою до свого батька. А він замість того щоб підтримати, вигнав доньку з дому й сказав, що не буде помагати. Сказав, щоб вона йшла до свого хлопця й що він не хоче її більше бачити. Чому така реакція, Тетяна не розуміла.

Після чергового розчарування в близьких, подруга хотіла піти на абоrт. Вона перебувала у відчаї й страху. Вона не хотіла вбивати свою дитину, але іншого виходу не бачила.

Й по дорозі вона зустріла нашого колишнього однокласника Тараса. Він раніше був безмежно закоханий у Тетяну, це було перше шкільне кохання. Він запропонував підвезти Тетяну й вона йому усе розказала по дорозі.

Тарас в знак їхньої дружби запропонував допомогу. Його мама на рік поїхала в іншу країну, а її квартира пустує. А Тарас проживає на своїй, тому запропонував пожити Тетяні у квартирі його мами. А до того часу, поки мати повернеться, Тетяна зможе піти на роботу та винаймати квартиру або може й залишитися у цій квартирі.

Тетяна погодилася…
Тарас завжди їй допомагав, піклувався про неї, навідував її, допомагав матеріально та морально. Тетяна відчула справжнє чоловіче плече й зрозуміла, що є людина на яку вона може розраховувати.

Через деякий час, у Тараса та Тетяни знову з’явились почуття й вони стали прекрасною парою. У Тетяни народилася дівчинка, яку вона дуже любить. А Тарас прийняв дівчинку, як рідну доньку та став для неї справжнім батьком.

Через три роки, у маленької красунечки, з’явився чудовий братик, який є копією свого батька. Та живуть вони усі прекрасно, щасливою сім’єю.

 

Оцініть статтю
Залишилася сама, коли дізналася що вагітна.