Забезпечую жінку і трьох дітей, а їй постійно щось не подобається

Я зі своєю жінкою живу вже 7 років, 5 з яких – у шлюбі. У нас достатньо величенька родина, якщо врахувати ще й наших собаку та папугу. Звісно, у нас виникали труднощі, але те, що сталося нещодавно, змусило мене зрозуміти, що треба щось змінювати у житті.

Жінка рік назад залишилася без роботи через банкрутство банку, у якому і працювала.

Працювала вона там директором та отримувала хорошу зарплату. А зараз же сидить у мене на шиї, витрачає гроші на непотрібні речі та категорично не хоче шукати нову роботу.

У неї дві вищих освіти, і вона не хоче починати підробляти на менш оплачуваних посадах, а бачить себе тільки керівником.

За цей рік вона ходила на декілька співбесід, але постійно відмовлялася, коли дізнавалася суму заробітньої плати. Вона вважала, що це буде удар по її репутації, якщо вона працюватиме на нижчій посаді, ніж займала до того.

Я працюю програмістом у фірмі, яка лише нещодавно відкрилася. Заробляю я, як на мене, непогано – 25 тисяч гривень у місяць.

Цих грошей цілком би вистачило на мене та на дружину, але, якщо врахувати ще трьох дітей та домашніх тварин, вирахувати скільки коштів потрібно на їх хороше забезпечення, то моя сумакопійки.

Найгірше ще й те, що жінка цілими днями нічого не робить, практично не займається хатньою роботою, половину моєї зарплати щомісяця витрачає на непотрібний одяг, прогулянки з подругами.

Кожного разу, коли я прошу зменшити суму її витрат – вона ображається та влаштовує скандал, мовляв: «Я жінка, мені потрібна достатня кількість грошей, щоб виглядати красиво».

Дуже часто вона також бере мою машину та каже, що їздить на співбесіди. Однак, очевидно, що вона обманює, адже за стільки часу жодна співбесіда не дала плідного результату.

Мені дуже складно тягнути всю сім’ю на собі, а після роботи ще й ставати до плити та прибирання.

Я не збираюся все життя терпіти таке відношення, я одружувався із впевненою та успішною жінкою, яка не була меркантильною, і всього добивалася сама. Сьогодні я ставлю їй ультиматум.

Або вона протягом трьох тижнів знаходить роботу, або я забираю дітей та подаю на розлучення.

 

Оцініть статтю
Забезпечую жінку і трьох дітей, а їй постійно щось не подобається